Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mért van hogy az Ozora fesztiv...

Mért van hogy az Ozora fesztivál 98-tól egészen 2012-ig jó kis goa rendezvény volt aztán 13-ban jöttek a kommandósok?

Figyelt kérdés
Nem is lehetett hallani Ozoráról. Aztán 13-ban minden évben történik valami nemrég olvasom a f.bookon h a valtonos biztonságiak szétvernek egy embert.Pedig állítom hogy simán veri a szigetet....

2018. aug. 7. 22:38
 1/4 A kérdező kommentje:
*99 óta és 2011ig volt igazán a goások nagy fesztiválja aztán 12-től kezdtek történni a balhék azóta minden évben van valami baj de 2012ben be is akarták záratni durva. 2011ig tényleg nem is lehetett hallani róla semmit. Mostmeg mi a fenéért csesztetik állandóan érhetetlen számomra erőszakot alkalmazni, fegyveres kommandósok, ezt nagyon eltúlozták. Ozora pont az a hely ahol békét és a nyugalmat megtalálja az ember, nem csak a drogok miatt mondom. Jó igaz h ez kicsit veretősebb goa party, de akkor is megéri elmenni oda. Kár hogy már nem lesz soha olyan mint régen. :(
2018. aug. 7. 23:12
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ozorán nem a goán volt a hangsóly, hanem a drogon.
2018. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták. Túltolták a kretént és már túlságosan feltűnően árulták a kábszit, ebből lett a baj. A konkurencia meg nem tűri őket, így rájuk küldik azt, akit csak tudnak.
2018. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
2012-ben szállta meg a rendőrség a fesztivált, és politikai okai voltak. Elérték amit akartak, és azóta már nem bántják. Én minden évben ott vagyok, és azóta is nagyon jó a fesztivál, bár tény, hogy kicsit hígult a közönség.
2018. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!