Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Viagogorol rendelt a barátnőm...

Viagogorol rendelt a barátnőm 2db napijegyet a Szigetre, hétfőre. Utólag néztem meg csak róla a véleményeket,100% hogy hamis jegyet fogunk kapni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy működhetne egy olyan oldal amin csak hamis tartalom van fent. Az pedig, hogy a külső felhasználók esetleg hamis dolgot tehetnek fel egy piactérre, bármilyen oldalon előfordulhat. Ezért van az, hogy például nem veszel idegenektől durván eredeti áron aluli terméket (mondjuk féláron vagy alatta), mert irreális hogy valaki az amúgy eredeti jegyét nagy veszteséggel akarná eladni, mikor ő drágán megvette.
2018. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha jóval többért (az eredinek majdnem duplájáért) vettem, akkor kisebb az esélye hogy hamis vagy ugyanannyi az esély?
2018. aug. 9. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:

A Viagogo jegyüzér oldal, szinte mindent a duplájáért értékesítenek. Nincs rá garancia, hogy érvényes, de arra sem, hogy hamis.

Bár nem tudom miért érte meg duplájáért rendelni jegyet, mikor a Sziget oldalán lehet venni.

2018. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi is onnan rendeltünk tegnap, de a jegyet még meg sem kaptuk. Ti legalább a jegyet már megkaptátok, vagy ti is csak várjátok?
2018. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkaptátok vegül a jegyeket?
2019. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!