Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hova lenne érdemes kirándulni?

Hova lenne érdemes kirándulni?

Figyelt kérdés

Szombathelyen lakom, nem túl nagy távolságra indulnánk.

Kőszeg, és Budapest kizárt! Kőszegen sokat voltam, anyu pedig nem enged Budapestre.

Arra gondoltunk, hogy Veszprémbe mennénk, az állatkertbe is (vasárnap ! ), de sokan mondták hogy ilyen melegben az állatok elő se jönnek. Annyira akartam állatkertbe menni... Sajnos csak vasárnap oldható meg a kiruccanás.


Szerintetek érdemes oda menni, vagy milyen helyet tudnátok ajánlani, ahol nem csak fel-le sétálnánk, hanem valami program is lenne?...


Előre is köszönöm!



2018. aug. 9. 09:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Bár sajnos időben nem kaptam választ, utólag eltudom mondani (ha ez bárkinek a közeljövőben segítség,) hogy Veszprémben voltunk az állatkertben, és nagyon jó! Voltak ételek, italok, büfé minden és úgy ahogy egységes áron. Tehát hallottam sok rosszat hogy Balatonon milyen drágák a dolgok, sőt 2 éve voltunk is ott, valóban drága. Itt viszont még egységesek voltak! Megérte számunkra és csak jót tudok mondani, az állatkert is hatalmas, 3-4 órát SIMÁN el lehet ott tölteni olyan nagy.:D
2018. aug. 14. 15:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Sopron is jó hely. Én úgy tervezem az utazást, hogy megnézem, mikor hol vannak programok és akkor oda utazunk el.
2018. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:) Sopron is jó hely valóban, talán legközelebb oda megyünk. Végül Veszprém mellett döntöttünk. Jó volt.
2018. szept. 8. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!