Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok e mondani Pécsen vagy...

Tudtok e mondani Pécsen vagy környékén jó szórakozó helyet, discot?

Figyelt kérdés
Most hètvégén megyünk nyaralni haverokkal Pécsre és leakarunk menni valahova bulizni egyet. Valami jó kis disco érdekelne ahol van táncparkett és lehet veretni, és zura techno megy vagy ha nem jó a vacak veretős zene is :D

2018. aug. 13. 17:16
 1/1 anonim válasza:
Hello nem tudom elkéstem-e, Pécsen én a Pécsi est cafet ajánlom és a trafikot, meg a sörházat. Pécs környékén van Bólyban a T-boy ami szerintem király, Siklóson pedig az Insomnia. Sörházban fiatalok vannak általában, Pécsi estben átalában egyetemistákkal van tele, de itt is akadnak fiatalok, Trafikban inkább az egyetemisták, és még kicsit érettebb 30asok is felbukkannak. Lehet válogatni én ezeket a helyeket ajánlom. :D
2018. aug. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!