Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki mivel fogja elfoglalni...

Ki mivel fogja elfoglalni magát a szünetben?

Figyelt kérdés

Itt a szünidő, én pedig nem tudom, hogy mit csináljak. Igen, fogok a barátokkal találkozni stb. De amikor itthon vagyok mit csináljak?! Jobban mondva, ki mit fog csinálni?


17/L


2010. jún. 20. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Én utakozom, hogy hosszabnak tűnjön a nyári szünet :D

2 és fél hónap helyett 3 és fél hónapnak fogom érezni :)


Na, viccet félre tévő, jó kis kérdés. Én, mint fiú, eléggé értek a gépekhez, és élvezem is. Én CoD4-ezni szoktam online (játék), de nem vagyok kocka. Minden nap tekerek pár kilómétert a haverokkal és a szomszéddal :D

Meg tavaly eladtuk a 350cm széles és 90cm magas kör alakú medencénket. (5-6évet bírt, de eléggé szakadt volt xD)

És tesóm most vett egy kicsi medencét a Metroban, a hétvégén volt akciós, amibe csak megmártózol és elfekszel benne, forró nyári napokon.

Tollaslabda, (olyan labdával, ami jól száll... A túlbonyolított, drága labdák nagyon sz*rul szállnak) kosárlabda, eszem a borsótermést, a meggyfát XD

Meg majd jó időben megyünk a Hajdúszoboszlói Aquaparkba is, néha starndolni is elmegyünk...

Jó kérdés volt, élveztem! :)


15/F

2010. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én sosem unatkozom,az egész szünetből kb. 1 hetet töltök otthon.találkozom az összes barátnőmmel,vásárolunk,bulizunk,pasizunk,ilyesmi.

most is egy barátnőmnél vagyok,és nem tudjuk elérni msnen az egyik barátnőnket,aki úgy volt,hogy jön,de így el kell indulnunk nélküle:/

ez lesz a harmadik ilyen nyaram.

17/L

2010. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én angolt tanulok (ha ráveszem magam). Július végén tanfolyamra is megyek.

Amúgy meg sorozatmaratont tartok. Már elkezdtem. :) Meg alszok egy csomót, és punnyadok a gép előtt.


18/L

2010. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy őszintén fogalmam sincs mit csináljak.

Jó persze ott vannak a barátok,csak velük sem találkozok mindig, a legtöbb levan foglalva:SÍgy maradok itthon.:S

Fejleszteni szeretném rajz tudásom,de ehhez még venni kéne dolgokat is amiket majd jhéten megveszek remélem:)

Budapestre is lehet felmegyek majd egyszer, de még ez is kétséges:S

Szóval lehet ez is egy unalmas nyár lesz:(

18.l

2010. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs sok barátok, szóval nem járok el sokat.. Heti kb 1x találkozok pasimmal.

Amúgy rengeteg filmet nézek, napi 1-2t :D

És így tényleg hosszabbnak tűnik a szünet :D

De elhatároztam, hogy megtanulom az angol szavakat, amiket felírtunk év közbe szótárfüzetbe...


15/L

2010. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Röviden:barátokkal leszek.

Megyünk stradnolni,sétálni,mozizni,vásárolgatni,fgyizunk,pasizunk...majd jönnek spontán a dolgok.És nem csak itt a városban,van egy falu kb. 15percre busszal oda is megyünk sokszor,mert rengeteg haver van ott:)

Szóval valami mindig lesz:)

15/L

2010. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!