Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol lehet magyarországon...

Hol lehet magyarországon rakétamotort venni modell rakétához?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 11:12
 1/2 anonim válasza:
15-16 fogas lehet. Nekem van egy s51/1b-h40 és 45 a vége úgy hogy a 15 fogasról 16ra váltottam a kipufogóból a hangtompítót kivettük. Én örülnék 60 nak de nem kell annyira eröltetni ezeket a gépeket. Ha most a tiednek van ereje és gyorsul is akkor tehetsz rá nagyobbat de ha nem annyira jól húz tehát ezzel a lánckerékkel is kimeríted az erejét gyorsulásnál akkor egy nagyobb lánckerékkel rosszabb lesz.
2018. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyébként oldaldeknit leveszed és megszámolod hány foga van. Lehet már volt cserélve és csak tippegetni lehet. Ez a legegyszerűbb és ezzel semmi kárt nem tudsz csinálni. A jobb oldali deknit 3 db csavar fogja. (1. Vagyok)
2018. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!