Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Támogattok youtuber-eket,...

Támogattok youtuber-eket, adományoztok nekik? Én sosem értettem ezt és sosem támogattam őket. Ha valaki a saját hobbijából kezd le videózni, miért fizessek én neki?

Figyelt kérdés

Ott van pl. Dancsó... Jó videókat csinál, megnézem őket, de hogy támogassam őt a hobbijában, azt azért nem. Lassan már úgy fogja ezt fel minden youtuber, hogy kötelező lenne neki adományozni és azért kezdenek bele ebbe az egészbe, hogy pénzt keressenek vele.

Egy forintot nem fizetnék ilyenért soha.


2018. aug. 20. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Egyetértek, én sem támogatnám egyiket sem.

Erre ott vannak a szponzorok.

Egyébként meg ha majd meggondolják magukat, és felhagynak vele, nem fog hiányozni

2018. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy fillért sem adtam nekik soha és nem is fogok.
2018. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy támogatom őket. Sőt, nem is nézem. 99%-uk értelmetlen, bugyuta
2018. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Némelyiknek ez nem hobbi, hanem megélhetés. Amelyiknek szponzorai vannak, az nyilván nem szorul rá támogatásra, de a sima youtube reklámbevétel manapság már egy doboz gyufára nem elég, a szponzorok meg elvárásokat is adnak a pénz mellé, szóval aki tisztán akar főállásban videózni, annak szüksége van támogatókra, amit meg is érdemel, ha olyan minőségű tartalmat szolgáltat.
2018. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Vannak azért érdekes content gyártók is, pl Sikerre Hangolva, Tanulom magam.

Ha nem lennék csóró gyász akinek nincs fölös 300ftja havonta támogatnám őket

2018. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben olyan videókat készít, ami számomra hatalmas segítség, akkor támogatom.


Pl.: Van egy srác, aki az egyetemen tanult tárgyamhoz tölt fel oktató videókat, magyarázatokat, példákat, stb.

Nincs sok feliratkozója, azonban önszántából, minden juttatás nélkül csinálja.


Számomra sokat ér ez az anyag, azt akarom, hogy folytassa, hát támogatom.

2018. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Egy bizonyos szint után ez a megélhetés nekik, ez a munkájuk, többet foglalkoznak vele sokan mint más egy 8 órás irodai munkával. Vannak akik elvanak az adsenceből meg a szonzorált tartalmakból, vannak viszont akik a nézőközönségük segítségét kérik, hogy folytathassák a videózást, vagy javíthassanak a minőségen (jobb felszerelés vásárlása, több erre fordítható idő, több videó) Vannak olyan nézők, akiknek megér pár dollárt, pár ezer forintot, hogy láthassák a videókat, vagy csak jót akarnak, így köszönik meg. Semmi sincs ingyen, az internetért is fizetsz, a tv csatornákért is fizetsz. Szerencsére azért nem kell még pluszba fizetni, hogy az ember felmehessen a yt-ra és a csatornák legnagyobb százaléka se direktbe fizetős. Szóval senki se kötelez arra hogy fizess, főleg nem valamiért amit nem is szeretsz. Viszont ha szeretsz valamit és tudod támogatni, akkor megteheted. Nem értem mi ezzel a probléma. Senki se kényszerít hogy fizess, azt meg hogy megemlítik hogy van erre lehetőség nem kéne magában atrocitásként megéli szerintem. És szerintem azzal sincs baj hogy valaki a videókészítésből akar megélni, hasonló szórakoztatóipari munka mint a komikus, vagy a műsorvezető, stb. Miért ne érdemelnének érte pénzt? Vannak videók amikben tényleg nem olyan sok a munka, de nagyon sok videó van ami több hét alatt készül el, pedig nem több mint pár perc. Sokan nem fogják fel mennyi munka lehet egy videózás. A sikeres többség nem csak fogja az okostelefont beszél előtte 10 percet a semmiről aztán tölti is fel...
2018. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Sosem támogattam senkit, van helye a pénzemnek, de a videózásba belevágtam és tudom, hogy mennyi meló tud lenni egy videóval. Az értelmes csatornák megérdemlik a támogatást, nem baj, hogy van ilyen lehetőség. De! A gamerek, meg a reakció videósok a szememben nem érdemlik meg, hogy ebből megéljenek...
2018. aug. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Támogassa őket az édesanyjuk.

Nekem sem ad senki azért pénzt mert a hobbimat űzom.


Remélem egyszer összeomlik ez az egész rendszer, aztán nem kapnak egy fillért se.

Menjenek el inkább dolgozni mint a normális emberek mert ez csak munkakerülés

2018. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!