Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Buli után taxi vagy sétáljak...

Buli után taxi vagy sétáljak haza? 16/L

Figyelt kérdés
Most először engedtek el “komolyabb” szórakozóhelyre, azzal a feltétellel, hogy nagyobb társasággal megyünk, nem iszok sokat és hogy éjszaka taxival jövök haza, én ebbe természetesen belementem. Egyébként vidéken lakok, de a buli kint van a város szélén, olyan 5 kmes táv. Az egyik legjobb barátnőm szinte itt lakik mellettem, és mondtam neki hogy este együtt jöjjünk haza taxival, ő meg konkrétan hülyének nézett, hogy minek taxi mert majd hazasétálunk. Szerintetek kinek van igaza?

2018. aug. 21. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol, milyen környéken laktok?
2018. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát konkrétan az egész városon át kell sétálni, van itt minden, központ sikátor, kertváros
2018. aug. 21. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Taxi. Megígérted, kész.
2018. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Számomra egyértelmű, hogy hazasétálok, mintsem ilyen miatt taxi. Viszont ha a szüleidnek ez a feltétele, akkor most oké.

Igazából én nem néznélek hülyének, most embere válogatja, hogy ki az, aki inkább sétál, és ki az, aki inkább taxizik.

Mondjuk éjszaka több kedvem lenne taxizni, mint sétálgati. Szóval itt senkinek sem lehet igaza szerintem. :D

Embere válogotja, hogy ki mit preferál jobban. :)

2018. aug. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Inkább taxizok majd, nem akarom a szüleimet átverni. Máskor egyébként máshol rendezik meg ami sokkal közelebb van, onnan hazasétálnék, de inkább nem kockáztatok.😄
2018. aug. 22. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!