Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tudnék még olyanokkal...

Hol tudnék még olyanokkal találkozni, akiket érdekel a fotózás?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy olyan helyet/társaságot keresek, ahol fotós érdeklődésű fiatalok vannak. Akikkel el lehet járni fotózni, lehet segíteni egymás fejlődését, jó társaság stb. Létezik még ma ilyen? Minden tippet elfogadok!

18/L



2018. aug. 22. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember, aki szeret fotózni az általában egyedül csinálja. (Legalábbis engem néha zavar, ha az emberek körülöttem állnak, és mondják, hogy "Nézd.. ott abból is jó kép lehetne!")


Egyébként nekem nyugodtan írhatsz , hátha valamikor ugyanarra járunk fotózni. :D (Majdnem) 18/F

2018. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Én csak szeretnék megismerni még embereket, akiket ez érdekel, és engem igenis zavar, hogy általában egyedül megyek fotózni :/
2018. aug. 22. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Fotóklub a legjobb.

Mondjuk ez már majdnem társkereső, hogy fiatal is legyen - aki értelmes, az a tapasztalatok során fejlődik, ahhoz meg idő kell, tehát aki téged tud segíteni, az ne legyen 18, hanem több.

2018. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondoltam, valamilyen fotóklubra, de nem igazán találtam, sőt, ötletem sincs, hogy hol keressem..

Ami pedig az életkort illeti, azért így írtam, mert nem szeretnék kilógni a sok idősebb/vagy/és tapasztalt ember között..

2018. aug. 22. 15:37
 5/7 anonim válasza:
Én imádok fotózni,a természetet járni (HA sikerül eljutom valamilyen úton/módon egy szép helyre.) de egyedül nem jó, így nagyon ritka alkalom van rá meg nem is szeretek eljárni. Szóval tudom miről beszélsz. Meg azért akik fotóznak,szép képet csinálnak azokban az emberekben szerintem bőven van érdekesség..stb 21/F
2018. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kissé furának találom, hogy egy szót nem írtál a földrajzi lehetőségeidről, de lehet, hogy te vagy a kormány helikopterparkjának próbapilótája. Akkor mondom, hogy a biatorbágyi fotóklub.

[link]


Eifert János fotóművész tevékenységét érdemes figyelni, workshopok, táborok, tréningek...

2018. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

elég sok féle fotótanfolyam, fotóklub, fotótábor, fotószakkör, FB cspoport, fotós fórum és mindenféle egyéb közösség van. hogy melyikben mennyire aktívak az emebrek és mennyire járnak össze, az meg totál ember és helyzet függő.

életkor alapján leginkább iskolai környezetben érdemes keresgélni, hiszen az iskolák elég életkor alapúan szoktak szerveződni. 18 évesen még beleférhetsz a végzős középiskolás korcsoportba is, meg az egyetemi gólyáknak szervezett programok közé is.


attól meg ne tarts, hogy a tudásod alapján kilógsz-e, mert ez totál nem számít. ilyen helyre mindenki tanulni, fejlődni, szórakozni megy. aki tapasztaltabb, az általában szívesen osztja meg a tudását - vagy nem megy ilyen helyre. aki tapasztalatlanabb, az meg ugyanott tart, ahol te, vagy nem sokkal előtted.


hogy kinek a tanácsaira mennyit érdemes adni és kitől mennyit lehet tanulni, azt meg úgyis csak az idő fogja tudni eldönteni. lehet valaki nagyon nagy tudású is, ha nem tud tanítani, csak büszkélkedni, meg saját magát fényezni és lehet valaki kisebb tudású is, ha azt a kevés tudást jól tudja átadni. ugyanakkor egyáltalán nem biztos, hogy akik tanfolyamokat csinálnak és a tanításból akarnak megélni, akár tényleg tudnak tanítani, akár csak komoly tudással rendelkeznek, amit rédemes is tőlük megtanulni. arról nem is beszélve, hogy nem mindenkinek jön be ugyanaz a stílus és tanítási módszer, szóval még ha sokat tud és jól is tanít valaki, akkor sem biztos, hogy pont tőle fogsz majd sokat tanulni, ha akár ő emberileg nem jön be neked, vagy csak a tanítási módszerei nem jönnek be. szóval nézelődni kell, keresgélni és egy idő után majd kialakul.

2018. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!