Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki lenne benne?

Eboshi kérdése:

Ki lenne benne?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban több időt töltöttem az oldalon, enyhén ráfüggtem sajnos. :)


Most, így este, gyenge pillanatomban az jutott eszembe, hogy egyfajta naplót vezethetnék itt, a gyakori kérdéseken.


Arra gondoltam, hogy minden egyes nap végén itt, a kérdés alatt egy új kommentben összefoglalnám, hogy mivel telt a nap. Mit sikerült megtanulnom az egyetemen, milyen buliban voltam, milyen csaj tetszett, hogy szúrtam el a szitut, hány oldalt tanultam zh-ra, milyen anyagot, mit végeztem el aznap. Hogyan értékelem az adott napot.


Bárki szabadon olvashat, kérdezhet, válaszolok. De mivel ez az oldal nem blog, így én sem fogok terjengős blogbejegyzéseket írni, hanem bevezetek egy szabályt: minden komment maximum 5 darab 10 soros bekezdésből állhat (PC válaszablakban mért sor). Lesznek rövidebbek, leszek hosszabbak, mivel lesznek eseménydúsabb és unalmasabb napjaim is.


Az egésznek a célja, hogy valami szokást vigyek az életembe. Sokszor próbálkoztam már valami napi rutin félét bevezetni, de valahogy mindig elkopott idővel. Blogot írni nincs tehetségem, úgy érzem, de szükséges a nyilvánosság, hogy nagyobb legyen a tét és legyen kihívás a dologban.


Emellett szeretnék javítani az előadói-szövegalkotói készségemen is, ezért minden kommentet úgy fogok megírni, mintha valakinek élőszóban mesélném.


Na, ki lenne benne? Ki követné feszült figyelemmel egy furi egyetemista srác mindennapjait egy anonim kérdezz-felelek oldalon?


Amennyiben megfelelő mennyiségű és minőségű válasz (10 IGEN) összejön, úgy első tanítási napomon, 09. 03-án elindul eme furcsa nyilvános napló.


Bízok Bennetek! ;)



2018. aug. 27. 00:06
 1/2 anonim válasza:
61%
Ez jó ötlet. De lehet hogy a gyakori kérdések letiltja
2018. aug. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Linkeld be a blogodat, aztán aki akarja, olvassa a kemény realityt. Itt pont elég a holdkóros.
2018. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!