Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aki nagyon rosszul táncol,...

Aki nagyon rosszul táncol, meghatulhat táncolni?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul táncolok, bulikban is. Egyszerűen nem tudom kicsit sem elengedni magam.

A barátaim nagyon jól nyomják, és nagyon letör, nagyon magamba esek, hogy ez nekem nem megy, béna vagyok hozzá. Így inkább máshova megyek, ne lássanak táncolni se.

Viszont vágyok arra, nap mint nap, hogy táncolhassak. Akár komolyabb keretek között is.

Egy tánctanár ezen tudna segíteni?

23F



2018. szept. 4. 21:38
 1/2 Skatebird ***** válasza:
100%
Persze! A legfontosabb már megvan, vágysz a táncra(: Keresd meg a hozzád legközelebb álló stílust és csatlakozz egy táncegyesülethez. Esetleg mellette kipróbálhatsz egy improvizációs tánccsoportot is, segíthet elengedni magad, hogy meg merj mozdulni. A tánc az egyik legfelszabadítóbb dolog a világon, vágj bele!:D
2018. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A válasz egyértelműen igen.
2018. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!