Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hová tűnt Dancsó "A Sas...

Hová tűnt Dancsó "A Sas leszállt" c. videója?

Figyelt kérdés

Tudjátok amiben felolvassa az e-mailt, amit Sas István küldött neki. Nem találom sehol.


Ui.Van valaki, akinek megvan és át tudná küldeni?



2018. szept. 9. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is meg akartam nézni a múltkor az egyik régi magyar filmes videóját, és nem találtam meg csak párat. Szerintem törölte őket valamiért vagy privátba tette.

Kár, ezek voltak a legjobb videói.

2018. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kokakólalájt ***** válasza:
Sas István idén májusban meghalt. Talán ennek okán törölte/privátolta a videót.
2018. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Már István halála előtt is törölve lett, nagyon helyesen, elég sok mindent sértett benne Dancsó. Remélem soha nem is kerül elő.
2018. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy halottról vagy jót vagy semmit, de Sas részéről nem volt sértő degradálni, és le hülyegyerekezni a másikat egy hivatalos levélben?
2018. szept. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

#4


Az egész onnan indul, hogy Dancsó kifigurázta István reklámjait. Nem várom el, hogy Dancsó megértse, milyen egy élet munkáját így viszontlátni. Ha egy picit is belegondolt volna abba, mi áll ezek mögött a reklámok mögött - Cenzúra, rendszerváltás, állandó készlet hiány - A keleti blokkban reklámozni bármit is, és jól reklámozni, szinte lehetetlen volt. Istvánnak sikerült, de egy élet munkája van benne.


Mikor már csak tanítja, próbálva átadni azt a rengeteg tudást, és tapasztalatot, amit szerzett, jön egy csitri, aki úgy szerez magának nézettséget, hogy őt, és a munkáját paródizálja. A dühe elérhető, és még így is diszkréten kezeli, ugyanis tudtommal ő Dancsónak írt privát levelet, nem mások előtt megalázva, kiteregetve a szennyest.


Dancsó persze nem hazudtolta meg magát, közhírré tette a levelet, István mail címével együtt, raszabaditva a kis dancsicskákat, porig alázva. Tudod miért? Lajkokert. Érted? Szaros, semmit nem érő lajkokert. Őszintén sajnálom, hogy Dancsó az anyját is eladná pár kattintasèrt, és hogyan mégis példakép a mai fiataloknak. Nem a tudás, nem a munka, nem a sikerek, nem a díjak, nem a kitartás - Egy Dancsó nevű bohóc cirkusza előtt áll a legnagyobb sor.


Biztosan elfogultság is van bennem, belátom. De számomra nincs Dancsónak semmiféle mentsége előttem. Nem mintha kéne neki. Őt magán kívül úgysem érdekli senki.

2018. szept. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 5. válaszoló elég erősen kifogásolható. Dancsó egyik legerősebb létjogosultsággal rendelkező videójáról beszélünk. Az igazi tartalom volt, bemutatott egy üres fenyegető levelet, a szokásos proli "ügyvédem meg bíróm" szintű felsőbbrendű ugatással, tisztázta, hogy mi is a véleménynyilvánítás szabadsága, és a sértődöttségből fakadó "tulajdonjogok" is üres bullshitek, mivel a youtubeon van "fair use" és paródiajog. Innentől fogva nincs olyan, hogy valaki, aki nagy nyilvánosság elé vitatható minőségű tartalmat gyárt, azt nem szabad véleményezni, csak dícsérgetni, és ez a kádárista felfogás nagyon sok ember agyában van elmélyülve. És ha valakinek, neki el kellett volna fogadnia, hogy ha ő arra épített karriert, hogy marketingeszközökkel manipulál embereket azért, hogy egy fogyasztói termék forgalmazójának magasabb profitot termeljen, akkor ez a média akár arra is szolgálhat, hogy az ő alkotásai kerüljenek terítékre, és be legyenek mutatva másmilyen perspektívából is. A médiatartalom gyártás demokratikus a youtube-on, de ő ezt a versenyszellemet nem értette, hanem ahogy az utolsó válaszoló fogta fel, az neki olyan munkája, hogy térdre borulva kritikátlanul isteníteni kell. Ennyi erővel Dancsó videóit is, csak mert neki is tini kora óta rengeteg munkája van abban, amivel a milliós feliratkozású csatornáját felépítette. Bár ő ért is valamihez, profi operatőrként nem csak káros tartalmakat termelt, hanem például szakmai, informatív és a magyar turizmust elősegítő montázs videókat is...
2019. szept. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!