Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A mai emberek és a fiatalabb...

A mai emberek és a fiatalabb generáció körében mennyire divat vagy szokás manapság a kézimunka?

Figyelt kérdés

Pl.: Hímzés, kötés, horgolás, gyöngyfűzés stb...?


A faluban ahol lakom van egy kézimunka szakkör, vagyunk 12-en, és a mai napra rendeztünk egy nyílt napot, amikor bárki bejöhet, megnézheti miket csinálunk és ha tetszik neki valami megtanulhatja. És senki nem jött el. De ha aki megtudja hogy huszon éves férfi létemre tudok és szeretek is hímezni, mindig elcsodálkozik rajta.



2018. szept. 15. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nevetni szoktak, de a mai lányoknak mást jelent a kézimunka és szívesen csinálják is.
2018. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szokás (és nem az, amit az első válaszoló gondol) és barátnőmnél is, ő meg nagyon kreatív is.
2018. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mai emberek és a fiatalabb generáció körében nem divat és már nem is szokás a kézimunka.


Amúgy ezelőtt 20-30 évvel is elcsodálkoztak azon, ha 20 éves férfi létedre azt mondod, hogy szeretsz hímezni.

2018. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3, De miért baj vagy furcsa ez ennyire? Kiscsoportos óvodás korom óta csinálom, és nagyon szeretem mert lenyugtat és annyira letud kötni hogy az órák perceknek tűnnek.
2018. szept. 15. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy manapság is sokan kézimunkáznak, a fiatalok is. Én 27 éves nő vagyok, és szoktam kötni és horgolni is, és amikor fonalboltban járok, akkor is nagyon sok hasonló korú nőt szoktam látni vásárolni. Férfiak viszont tényleg nem gyakran kézimunkáznak, bár hallottam már ilyenről is.
2018. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!