Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Csináltam egy...

Mit csináljak? Csináltam egy Fake profilt és bajban vagyok.

Figyelt kérdés
Röviden: tetszett vki, nem mert magam felvállalni, csináltam egy kamu profilt és arrol ismerkedtem. Mostanra viszont pár osztélytésam isbéla ráírt a profilra és rájött,h oszalytarsak vagyunk és ki akarják deríteni ki vagyok. Persze ez nem lenne, nagy gáz. De sex képeket váltottunk, Flörtöltünk stb.. mi az istent csináljak h ne derüljön ki?

2018. szept. 27. 19:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Mertem, osztálytársam
2018. szept. 27. 19:49
 2/7 A kérdező kommentje:
"Béla" ezt véletlen volt.
2018. szept. 27. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Tudtam hogy Te vagy! És holnap megbeszéljük a suliba! Elmondom mindenkinek hogy milyen vagy!
2018. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi az elet megy tovabb ne parazz.
2018. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Töröld le a profilt és ne beszélj róla.
2018. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Buta vagy!


Ne élj kamu profilokkal Soha.


+ha hivatalosan kapnak el, szopod...

Ugyanis más személyazonosság visszaéléstől kezdve a személyi jogokig sok pontot sértesz...


Örülj neki nem úgy jártál, mint aki a rólam sunyiban készült képekkel csinált profilt s lejáratni akart.


Ott bas&€tt rá, hogy párom lenyomozta IP címét és személyesen meglátogattuk az illetőt.

Az állkapcsa bánta meg a pénztárcája, hogy ne kerüljön tárgyalásra az ügy.


Ne legyél nyomorék... Szerinted értelmes másik embernek így volt/van/lesz kapcsolata?

Nem... Hanem megemelik a seggüket s megtanulnak kommunikálni/megszólalni, barátkozni.


Teljes profil törlés, s mintha meg sem történt volna.


Ne legyél idióta többé

2018. szept. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6-oska!

Ahhha, tehát egy kitalált személynek vannak jogai? Pancser!


"Ott bas&€tt rá, hogy párom lenyomozta IP címét és személyesen meglátogattuk az illetőt."

Hazudsz, te nyomorék! Gondolom egy kis taknyos kölyök lehetsz, aki túl sok CSI-t nézett. Legalább azt írtad volna, hogy a rendőrség nyomozta ki! És mégis hol látogattátok meg? Az IP címén?? :=) Szánalmas vagy.


"Az állkapcsa bánta meg a pénztárcája, hogy ne kerüljön tárgyalásra az ügy."

Szép kis mondat! Szóval összeverted és kiraboltad, hogy ne kelljen feljelented? Szép.


Arra kérnélek meg, hogy az én IP címemet nyomozza le a kis párod. És gyertek el hozzám, ahányan csak vagytok. Adok 100 eFt-ot is, ha sikerül... :)

2018. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!