Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Angolul vagy magyarul érdemese...

Angolul vagy magyarul érdemesebb streamelni?

Figyelt kérdés
Kb ilyen hobby szinten.

2018. szept. 28. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Mit és hol? Ha youtube-ozol, hiába angol nyelvű a kontent, a YT igyekszik mindenkinek a saját nyelvterülete szerinti tartalmat felkínálni. Vagy olyat, amit ért. Nekem dobál például sok angol és magyar nyelvűt, de franciát, németet, japánt sose. Mert nem értem, nem is keresek azon a nyelven, ezért szerinte is érdektelen nekem kínálnia ilyesmit.


Ha pedig angolul streamelsz Magyarországról, azzal csak a magyar nézőidet vesztegeted el, akik nem tudnak angolul, viszont külföldiekből nem nyersz annyit, amennyit a magyarokból elveszítettél.


Persze ha nem Magyarországon élsz, hanem Angliában vagy Amerikában, Ausztráliában vagy Új-Zélandon, akkor inkább angolul érdemes streamelni.

2018. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!