Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kuroshitsuji/Black Butler...

Kuroshitsuji/Black Butler Book of Circus? Többi lent (? )

Figyelt kérdés
Megnéztem a Kuroshitsuji/Black Butler 1. évadát, amiben elvileg meghal Ciell. De A 2. évadban, vagyis a Book of Circus-ban, nem csak, hogy Ciell is él, de még Lao is. Most mi van? Nem értem. Valaki eltudná magyarázi?

2018. okt. 11. 23:55
 1/5 Mirino ***** válasza:
91%

Először is.. Nagy dolog elkezdeni a Kuroshitsujit, ma már tuti nem néznem elölről. Egy nagy zagyvaság az egész, ha ajánlhatom, akkor inkább a mangát olvasd.


Ez 1.évad kb. a felétől filler és, bár a Book of Circus hivatalosan a 3.évad, igazából az 1.évad felétől kéne elkezdeni nézni. A 2.évadnak szintén nincs sok köze a mangához, de az azutáni Book of Circus mangahű lett.


Leírom, hogyan kéne kb. sorrendben nézni.


1.évad kb. a feléig

Book of Circus végig

Book of Murder

1.évad a felétől a végéig

Ova és Recap, illetve Picture Drama (nem emlékszem milyen sorrend)

2.évad

Special

Book of the Atlantic


Az sem biztos, hogy ez a biztos sorrend, de az biztos, hogy a Book of Circust az 1.évad felétől kell nézni, illetve a Book of Murder tuti, hogy a Circus után jön.


Remélem, azért tudtam segíteni.

2018. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz :D
2018. okt. 12. 14:59
 3/5 A kérdező kommentje:

Végig néztem.


Tehát szerintem ez a jó sorrend.


1. Első évad fele.

2. Book of Circus

3. Első évad másik fele

4. Book of murder Vagyis az OVA 1.,2. része

5. 2. évad



Még így a legértelmesebb (szerintem) De valószínű így is lesz kavarodás.


Szánom ezt, az "Utókornak" Akik kiváncsiak ezen kérdés válaszára. :D

2018. okt. 13. 00:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Book of Atlantic az nyugodtan mehet a book of Circus után. * Bár Megjegyzem elég kusza, mert bármilyen sorrendbe rakjuk, így is- úgy is lesz valamilyen időbeli eltérés, karakter jelenlét, vagy épp fordítva.
2018. okt. 13. 00:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egész kavarodást az okozza, hogy össze akarod illeszteni a régi részeket az újabban megjelentekkel.

A Kuroshitsuji első évadának több mint fele anime original (nem filler). Ez azt jelenti, hogy más irányba viszi a történetet, mint a manga, ami alapján elkezdték. A második évad (Kuroshitsuji II) teljesen anime original és a megváltozott történetet viszi tovább. Ebben az évadban le is zárják a történetet, de ez nagyon eltér a mangától.

Ha az eredeti, manga szerinti történetet szeretnéd nézni, akkor az első évadból csak az első 6 és 13-15 részek kellenek. Ezután lehet folytatni a Book of Circus-szal. A Book of Circus (10 rész) után jön a Book of Murder (2 hosszabb OVA), majd végül a Book of the Atlantic (film). A manga még mindig megy, úgyhogy az eredeti történet még nincsen lezárva.

Annyi apróságot még hozzáteszek, hogy a mangában nincs benne az angyal, vagyis a királynő komornyikja is teljesen más.

2018. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!