Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért félénkek a pasik a...

Miért félénkek a pasik a bulizó helyeken? Miért nem mernek odamenni lányokhoz?

Figyelt kérdés

Nem egyszer tortent az hogy tetszik egy fiu es o is nez engem meg mosolyog , de nem mer odamenni hozzam es mikor latom hogy felbatorodott akkor hirtelen beelőzi őt 2-3 fiu es odajon hozzam es oket elutasitom oket aztan o meg nem jott oda lehet hogy azt hitte hogy ot is elutasitom.

Miert gondoljak azt fiuk ha mas fiukat elutasitom a szeme elott akkor ot is elutasitom?

Ez annyira szomoru



2018. okt. 14. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy látom most sem mernek idejönni
2018. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pont azért.
2018. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat ez jelenteklen valasz volt
2018. okt. 17. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiúk nem ilyenek! Minden korban vannak gyenge eresztések, de ez nem az általánosság. a tendencia viszont tényleg hanyatló! Sok kedves fiatal Hölgy! Ki fog nektek hevesen udvarolni?

Szívesen válaszolok privát üzenetekre is!

2018. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szuperpocok ***** válasza:

Alapjába véve az a helyzet, hogy a szórakozóhelyek/discok a lehető legrosszabb helyek az ismerkedésre, paradox mód viszont a többség valami miatt ott próbálkozik...


A szórakozóhelyeken nagyjából csak a kiállásával, a külsejével tud az ember érvényesülni, és éppen ezért ezek a helyek alapvetően csak a nőknek jók mert azért lássuk be a nők azok, akik a puszta külsejükkel képsek vonzalmat kiváltani. A férfiaknak csupán nagyon kis része az, aki képes erre, ők a szórakozóhelyeken aratnak is.


Beszélgetni ilyen helyeken nomrálisan nem lehet, még leszólító szövegeket is nehéz megfogalmazni, mert az egész szituáció annyira kontekxtusmentes. Ez alatt azt értem, hogy nekem világéletemben sikeresebb voltam akkor, amikor mondjuk elmentem valamilyen érdeklődésemmel kapcsolatos rendezvényre. Nem ismersz senkit se, de már tudod, hogy a körülötted lévőkben van valami közös: őket is érdekli a rendezvény témája, tehát erre építve könnyedén meg lehet fogalmazni egy megszólítást.


Ezzel szemben egy szórakozóhelyen nem tudsz semmi érdemit megállapítani a körülötted lévőkről, és elég nehezen tudsz megfogalmazni olyan megszólítást, amit ne éreznél cikinek, erőltetettnek: "Jó a zene mi?" "Mit iszol?" "Láttalak táncolni, klassz volt!". Most komolyan...ezekkel mit lehet kezdeni? :D


Ez nem igazán arról szól, hogy most kif fél, egyszerűen a férfiak (jogosan) nagyon kínosnak érzik az egészet, de közben tudják azt, hogy itt sok szép nő van kis helyen, és csupán ezért mennek oda.

2018. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!