Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Wish megbizható? Illetve...

A Wish megbizható? Illetve elő vagy utánvételes?

Figyelt kérdés

2018. okt. 31. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Megbízhatónak megbízható! Én vettem vagy 20-25 terméket wish-en és ebből egy olyan volt ami nem jött meg. (1500 Ft-os termék és írtam nekik, hogy nincs itt a termék a megszabott időn belül így visszautalták a pénzemet. A termék úgy rá 2 hónapra random megérkezett pedig már el is felejtettem.


A termékek érkezési ideje egyébként olyan 3-5 hét körül van.


Egy dolgot nem ajánlok! Mégpedig azt, hogy elektronikát vásárolj wish-en. Arra ott a gearbest ami kifejezetten egy erre szakosodott oldal.

2018. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Külföldről nincs utánvétel.

Az oldal megbízható, de sok olyan vásárlót megtévesztő trükköt használ, amik nélkül nem biztos hogy náluk vásárolnának. Ettől függetlenül amit rendelsz azt megkapod, ha hajlandó vagy kifizetni és várni akár 3 hónapot is rá.

2018. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Miért mi baj történhet ha technikai cuccot vesszünk?Még az is visszaküldhető 30 napon belül
2018. nov. 1. 22:16
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert gagyi kínai tömeggyártott termékeket veszel, hamis felárazással, ráadásul azt úgyis megállítják a vámon és úgy kifizeted utána a 27% áfát, mintha itthon vetted volna. Akkor már jobban jársz ha itthon megveszed azt a terméket, és még kapsz is rá pár év garanciát, vannak fogyasztóvédelmi jogaid, stb.
2018. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok,értem köszönöm a vélaszokat
2018. nov. 2. 18:17
 6/10 anonim ***** válasza:
szar oldal szar termékekkel
2018. nov. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bona603 válasza:
Az első rendelésem egy karóra volt,ami egy nap alatt másfél órát sietett. Na ez volt az utolsó is. Visszaküldeni többe került volna.
2018. nov. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hi én 2 honapja nem kaptam meg a kifizetett terméket pedig jeleztem hogy nem jött meg!!!!
2018. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pully válasza:
37%
Én bepróbálkoztam a Wish-nél öt termékkel. Mivel az e-bayen is van regisztrációm, így azokkal az árakkal hasonlítottam össze. Mindegyik esetben az utóbbi bizonyult előnyösebbnek ingyenes posta opció mellett. Csak ez utóbbi kíván csekély idegen nyelvtudást is. Viszont a PayPal-al van összekötve, ami miatt sokszor a meg nem kapott, vagy nem megfelelően működő árut megreklamálva visszakaptam a pénzemet, vagy küldtek másikat (ennek lebonyolításához szükséges leginkább az idegen nyelv). Google translate hasznos ilyen esetekben.
2018. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Memóriakártyát ne vegyél, szemetet árul. 5-ből négy rossz volt, egy esetben meg memóriakártya helyett pendrájvot küldtek. Egy ismerősöm LED reflektort vett. Az 50W-osnak kikiáltott reflektor 22W-ot vett fel a hálózatból. (a Praktikerben vásárolt 50W-os reflektor 45,7 W-ot fogyasztott, és lényegesen nagyobb fénye volt.) A 12W-os feliratú LED égő 3,5W-ot vett fel a hálózatról. (az OBI-s 10W-os égő 9,6W-ot fogyaszt, és sokszorosa a fényereje a Wish-nél rendelthez képest.) Megmértem a vásárban kapható Led reflektorokat is. 4 db-ot megmérve egy sem érte el a ráírt wattszám felét. Valószínűleg a vásári árusok is ugyanazt a szemetet vásárolják fel, és árulják.

Akár a Praktikerben vásárolt, akár a wish-es, akár a vásári reflektornak 3 kivezetése van, védőföld, nulla és fázis. Csakhogy a praktikeresnél hozzá is van kötve a védőföld a fémházhoz, míg a többinél belül lóg a levegőben. Életveszélyesek, nem tudom, hogy engedhetik meg ezek behozatalát és árusítását Magyarországon.


Valószínűleg felvásárolják a futószalagról leesett selejtes darabokat, és azt árulják.

2018. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!