Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ecigi liquid csere után...

Ecigi liquid csere után porlasztót is cserélni kell?

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam az első ecigimet és egyelőre egy ízt próbáltam ki, de szeretnék minél többet. Minden ízhez más porlasztót kell használnom vagy az nem szívja magába az előző liquid ízét?

2018. nov. 1. 16:32
 1/1 anonim válasza:

Vízzel ne mosd ki a porlasztót, mert tönkre megy. Akkor inkább cseréld ki, de ha téged nem zavar, hogy eleinte az előző liquidet érzed, akkor nem kell kicserélni a porlasztót.


Nekem van mogyorós, csokis, kókuszos, ha a csokis a kókuszossal keveredeik, bounty ízű lesz, ha a kókuszos a mogyoróval, akkor kicsit Raffaello, vagy a csoki a mogyoróval, akkor csokis mogyorós. Ha pl a mentolosat unom, beleteszek csokit, és lesz belőle After eight. A gyümölcsöket is hasonló képp lehet keverni. Mentolos liquid után porlasztó csere kell, mert nehezen múlik el a mentol íze, kb 2-3tank után.

2018. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!