Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak egyedül a suliban?

Mit csináljak egyedül a suliban?

Figyelt kérdés

Nincs a suliba egy barátom sem.. Az osztályok mind beképzeltek.. Nem tudok kivel lógni.. A "legjobb" Barátnőmmel nemrég összevesztem.. Mert 13 éves és van palija meg stb.. Nekem egy normális barátnő kellene akinek mindent elmondhatok ami nyomja a lelkem.. De a suliba nincs olyan mert már 4 éve járok a suliba és kiismertem kb. Az embereket. De mit csináljak egyedül? Olvassak? Az nem ciki? Mert multkor is olvastam és úgy néztem még a fogyatékosok.. Még általánosban vagyok.. De nemsokáig..

Szvl nincs kedvem ezért suliba járni,, de persze járok és egyáltalán nem hiányoztam sokat csak eddig 6 nqpot összesen.. Akkor is beteg voltam.. Rossz érzés "különc" Lenni.. Vagyis ezt mondja az osztályból az egyik szők liba.. A kérdés mit csináljak egyedül? Mit tennétek ebbe a helyzetbe? (Értelmes válaszokat kérek.)



2018. nov. 2. 10:27
 1/1 anonim válasza:
semmit nem tudsz abba a korba vagy hogy 13 éves gyerekek aszt hiszik hogy övék a világ
2018. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!