Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nudista strandokkal mik a...

Nudista strandokkal mik a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Nem tudtam hova tudnám kiírni. Mik a tapasztalataitok? memnyire járnak oda normális emberek? mennyire vannak perverzek? vagy mik a pozitívumok/negatívumok? és hol vannak ilyenek Magyaro-on vagy környékén?

2018. nov. 2. 20:33
 1/10 anonim válasza:
80%
A nudista strandokon sokkal normálisabb emberek vannak, mint a texttilesen. Akik szeretik szabadnak érezni magukat, szeretik a természetet. "Vadnudi" strandokon mindig van pár perverz, pár kukkoló, de nem kell róluk tudomást venni. Akkor majd ráunnak.
2018. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
87%

Rendes nudista strand nagyon szabályozot. Nem nézik el a szexuális dolgok közé tartozó viselkedést.

[link]

2018. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Milyen korosztály az átlag?
2018. nov. 3. 01:24
 4/10 anonim válasza:
88%
Hát a korosztályt nehéz megmondani. Vannak nudista családok is (bár inkább külföldön elterjedt). De egy ilyen helyen nem igazán foglalkoznak a korral. Mivel nem egymást mennek nézni, hanem szabadnak érezni magukat. Akár fiatal, akár öreg az illető.
2018. nov. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Csak pozitív tapasztalatok vannak. Sokkal nagyobb a tisztaság és a biztonság mint egy textiles strandon, az emberek is kultúráltabbak. A perverzeket rövid úton kirakják, tehát ez nem jellemző. És szerintem egy fürdőruhás strandon sokkal jobban megbámulják a nőket, mint egy nudistán. Magyarországon sajnos sok nincs, Délegyháza és sziki mellett a Balatonberényben és Aligán van kempinggel egybekötve. Horvátországban viszont rengeteg van.
2018. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kqwert Gábor ***** válasza:
83%

Én magam is normális ember vagyok, szóval szerintem normálisak járnak oda. :D

Én Berénybe szoktam, az van hozzám a legközelebb. Örvendetes, hogy egyre több a fiatal: tizen-huszonévesek, harmincasok, negyvenesek, gyereks családok is, legutóbb még szóló harmincas nőt is láttam. :)

Egy példa a biztonságra: büfé után bementem a vízbe, és véletlenül a pléd közepén hagytam a pénztárcámat (egyedül voltam, nem társasággal). 15-20 perc fürdés után visszamenve a pénztárcám érintetlenül hevert ugyanott! (Akkor esett le, hogy elől hagytam.) Szóval abszolút biztonság van, és mellesleg tisztaság is, a nudisták pedig nagyon kulturált emberek!

2018. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
61%
Én idén mindenképpen megyek több helyre is napozni és pihenni is, ami zavar kissé, hogy még nincsen párom. 40-es férfi vagyok, pár éve egyedül. Hozzám legközelebb a Debrecen melletti tó van, ahol a nyáron járnak a helyi klubtagok. csak 8-10 km ide.
2019. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Thillmin ***** válasza:
71%
Eddig csak pozitív tapasztalataim vannak. Több alkalommal voltam a délegyházin és egyszer több napig a szikin. A pucérkodás öröme mellett számomra az ilyen helyek vonzereje éppen abban áll, hogy sokkal inkább egészséges gondolkodású, nyitott, barátságos emberekkel lehet találkozni, mint máshol. Olyanok is vannak szép számmal, akik elég készségesek a szexuális kalandokra, de a viselkedésükkel nem fogják leleplezni magukat. Ahogyan ezt előttem írták, az ilyenek nem maradnak meg hosszú távon. Ezt értsd úgy, hogy naturista helyekre csak viselkedni tudó, magukon uralkodó emberek járnak. Nem fognak zaklatni, ha netán ettől félnél. Én eddig kétszer kaptam ajánlatot intim tevékenységre, de mindkettőnek az volt a közvetlen előzménye, hogy szexuális témában beszélgettünk.
2019. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
61%

Szerintem 99%-ba normális emberek járnak oda. Persze mindenhol akad egy két aberált. 2-3 éve járok nudira de bánom hogy nem kezdtem már sokkal hamarabb.(39/F)

A párom sajnos nem jön velem mert szégyenlős nagyon. Így egyedül megyek. Délegyháza nagyon szuper hely, Gárdonyba se rossz de az úgy néz ki hogy megszünik.

2019. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Normális közeg. 1-69-ig járnak kb. oda és nagyon barátságosak. Délegyházát és Balatonberényt ajánlanám.
2021. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!