Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lehet még rendelni a Wish-ről...

Lehet még rendelni a Wish-ről úgy hogy biztos megjöljön karácsonyra? És ha igen akkor medig lehet még?

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 14:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért
2018. nov. 4. 14:21
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha van expressz szállítási mód, és hajlandó vagy kifizetni, akkor bárhonnan rendelhetsz, kihozzák ~10 munkanap alatt.


Hagyományos postai kézbesítéssel még a karácsonyi csúcson kívül is 45-60 nap a standard Kínából, de ilyenkor már 3 hónap is lehet, ha még vámeljárás is lesz.


Én két éve egy november eleji rendelést január végén vettem át sima postai kézbesítéssel. Majd tavaly egy december 5-i rendelést expressz szállítással vámeljárással együtt december 19-én vettem át. Igaz a 25 ezres árra jött még 12 ezer forint áfa+eljárási díj+szállítási díj.

2018. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok,köszzi a választ
2018. nov. 4. 16:08
 4/6 A kérdező kommentje:
de most utána néztem és a legtöbb termékre azt írják hogy nov.29-dec.10-ig kihozzák akkor hogy is van ez?
2018. nov. 4. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden termék alatt a világátlagnak számító 2-4 hetes kézbesítési időt fogja írni, ami egy becsült idő a visszajelzések alapján. Ez csak egy tájékoztató adat, nem kötelem, meg szabály vagy törvény amit be kell tartaniuk. A valóságban ez rendelési csúcsidőszakban jóval eltérő lehet a valós kézbesítési idő, illetve az adott országok kézbesítési rendszere is befolyásolhatja, amire ez az adat nem tér ki. Jellemzően az olasz postát szokták kiemelni hogy látványosan lassú a feldolgozási idő, de már a magyar posta is felkerülhet erre a listára a megnövekedett kínai rendelések és munkaerő-hiány miatt.


Még ha nem is kell vámnyilatkozatot tenni, akkor is minden beérkező csomagnak át kell futnia a vámon, viszont annyira sok a külföldi rendelés hogy a csomagelosztó központban fel vannak torlódra és még hetekig a sorukra várnak a küldemények.

Mondok példát, nekem az országba augusztus 18-án érkezett be a csomag, és szeptember 8-án került a vám elé, magyarul 3 hétig semmi nem történt vele, csak várt a sorára. És ez nyáron volt, télen ha neked időre kell valami, akkor garantáltan nem fogod megkapni a becsült időn belül, csak ha külön futárral hozatod extra pénzért.

2018. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2018. nov. 5. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!