Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beszerezni,...

Hogyan lehet beszerezni, rendelni ilyen pillangókéseket: BRS butterfly knives?

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 19:13
 1/8 anonim válasza:

Szia! Itt a link :

[link]

2018. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia...köszi a link-et...ezen az oldalon nem is kerestem még, és vannak egész jók. Viszont az általam megnevezett márka nincs jelen. Az is amerikai akárcsak a Benchmade, Bear & Son...stb., de inkább ilyen spéci kimondottan a flipping-re kitalált pillangó k. Azért köszönöm :)
2018. nov. 7. 15:20
 3/8 anonim válasza:
Miért a BRS az nem a Bear & Son rövidítése?
2018. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem...Bladerunners System. Igazából a penge és a markolat "tengelykapcsolódásánál" fellépő súrlódási ellenállás lehető legnagyobb hatásfokú(ilyen alkatrészek, körülmények között) leküzdésére kifejlesztett technológia elnevezésére utal. Link: https://www.youtube.com/watch?v=j-Tp7wrmvKs&list=LLasQO-99qN..

https://www.youtube.com/watch?v=FzOU3ugKvYg&list=LLasQO-99qN..

2018. nov. 7. 15:37
 5/8 anonim válasza:
Értem. Rákerestem ennek a márkának az oldalára ahol a hivatalos viszonteladói külföldi webáruházaiból meg tudod rendelni ha van PayPal-od, a link [link] ha nem akkor vedd fel a kapcsolatot a magyar kés nagykerekkel, pl a GladiusRemel webáruház, Moskito, Eurokés, Hidegfém. Talán ők be tudják hozatni külföldről. A Gladiust próbáld meg mert Ő az USA-ból, Kínából hozat be árut. Remélem tudtam segíteni.
2018. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Elnézést ezt nem jól írtam :"GladiusRemel webáruház", Gladius webáruház akart lenni.
2018. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ismét! A külföldi viszonteladóktól csak abból a szempontból óvakodok megvenni, mivel h akár 3-4 hét is a szállítási idő, méginkább h elég magas ára van és nem vállalnak felelősséget a termék útjára bocsátása után ha valahol "eltűnne". Ezért is inkább magyar viszonteladóktól..igaz itt viszont + 50%-ot szerintem simán rádobnak.
2018. nov. 7. 18:53
 8/8 anonim válasza:
Ez igaz. De legalább megtudod talán ezektől kérdezni hogy be e tudnák szerezni amit szeretnél. Nekem sok mindent beszereztek de nem sokat tesznek rá ✍️
2018. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!