Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kérhetnék véleményezést a...

Kérhetnék véleményezést a csatornámról?

Figyelt kérdés

Nem reklámozni szeretnék, csupán szeretném megtudni miben kéne fejlődnöm (a mindenen kívül), illetve változtatnom. Általában barátaimnak kérem ki a véleményét a videóimmal kapcsolatban, ők meg nyilván nem fognak kritikát megfogalmazni.

Ha pedig esetleg valaki ránézne a csatornámra, kérem ne a baromi régi videóimat nézze meg elsőnek, mert azok csak egy tízéves gyerek unalmában készültek, amiket csupán érzelmi okokból nem töröltem le.

Mindenesetre, ha lesz valaki, aki ránéz és kritikát fogalmaz meg, annak hihetetlenül köszönöm!


https://www.youtube.com/channel/UCTOfvn1NyYF2_h0C6n4yuWQ


(Különleges tehetségem van ahhoz, hogy hosszasan pofázzak a semmiről.)



2018. nov. 6. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnyitottam, végignéztem a címeket, és már rohadtul nem érdekel. Plusz utálom, ha megnyitok egy csatornát és automatikusan indul rajta egy videó.
2018. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Eddig kettőt néztem meg belőle, a sztorit, meg a szilveszterest; tetszik mindkettő, úgyh lehet h még járok arra.
2018. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem csodálkoz

om, hogy csak 49 feliratkozód van!

2018. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Remélem nem szó szerint 10 éves, mert egy (ma már) 12 éves körüli gyereknek semmi keresnivalója a Youtube-on, max nézőként.


Az egész csatornán az látszik hogy próbálkozik mindennel ami éppen menő (kihívás, minecraft, vlog, paródia, amv, toplista, és még clickbait cím+indexkép is van, pont ahogy a nagy trash videósok csinálják). Miközben mindegyikbe belenyúl, egyszerre nem tartozik egyik kategóriába sem, céltalan.


Az utolsó videó, ha az tényleg saját munka (a rajzolás is), akkor az egyedi és kreatív. Minden mást én letennék rejtettbe és csak olyanon dolgoznék ami ténylegesen az én munkám, és fel lehet rá húzni egy tematikus csatornát, hogy legyen rá stabil közönség. Ha tíz ember akkor tíz, viszont szereztél vele 10 értelmes embert akit érdekel a normális tartalom, nem csak a trash.

2018. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Különösképpen az utolsónak (mivel ő fejtette ki leghosszabban a véleményét). Valóban érzem, hogy elkéne indulni valamilyen irányba, csupán nem tudom milyenbe, pontosan ezért nincs konkrét téma, mivel sok dolog van, ami érdekel és kiszeretném próbálni. De akkor megpróbálom ezt az egészet megsürgetni, vagy legalábbis több saját ötlettel megtölteni a csatornát. Még egyszer köszönöm!
2018. nov. 7. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik, hogy te nem csak több nézőt próbálnál szerezni, hanem jobbá akarod tenni a csatornádat. ezt már önmagában ritka értéknek tartom. szerintem nem baj, hogy ki akarsz próbálni mindenfélét, lehet és kell is kísérletezni. talán mutogatni sem biztos, hogy árt, hogy legyenek visszajelzések, hogy mi jön be, mi működik a közönségeddel, meg mi tetszik neked. aztán majd egy ponton kiértékeled és ha már tudod, merre is menj, akkor majd elrejted a többit, amire nincs szükség.

azzal egyetértek az utolsóval, hogy szerintem is azt kell megkeresni és tovább csinálni, ami a sajátod, amiben magad adod és ami más, mint amit mások csinálnak. így nem csak egy milliomodik kihívás/gamer/stb videós leszel, hanem valami újat, egyedit adhatsz a világnak, igazán magadból. persze azt nem könnyű megtalálni, hogy mi is az a valami, amivel gazdagítani tudja az ember a világot. főleg ilyen fiatalon nagyon nehéz ezt megtalálni.


az utolsó rajzos videó nekem is SOKKAL jobban tetszik, mint a többi.

2018. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hajrá, sok sikert! Az látszik, hogy van koncepciód, elképzelésed.

Amiben viszonylag gyors fejlődést tudnál elérni szerintem, az az előadásmód. Hangsúly, stb. Kicsit több gyakorlással és beleéléssel szerintem el tudnád kerülni, hogy magolós, mekegős legyen a hangszíned. Ráadásul a legjobb videósokat részben az előadásmódjuk és a hangjuk (vagy a hangjátékuk) egyedisége emeli ki (pl. Szirmai Gergely stb.). Ehhez kérhetnéd egy tanárod vagy egy magántanár segítségét is, vehetnél néhány beszéd/retorika órát.

Csak így tovább!

2018. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!