Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek ha...

Nektek mi a véleményetek ha fesztiválon, bulikban a 16-17 éves korosztály félrészeg?

Figyelt kérdés
A szüleik vajon ezt tudják, vagy sunyiban mennek el? Engem ennyi idősen el sem engedtek.
2018. nov. 17. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolj csak bele, mennyi elvált szülő van aki otthagyja a gyerekét a másik szülővel, csak mert neki fiatalabb p**a kell, vagy nagyobb f**z, vagy mondván elmúlt a szerelem. Vannak akik tartják a kapcsolatot, de inkább azon vannak hogy eltartsák magukat valamiből. Főleg amikor lelép a kedves apuka egy fiatal csajjal, a 3 gyerekeket otthagyja a havi 80-150 ezret kereső anyukával. És nem tud ennyi probléma mellett a gyerekekre koncentrálni. Vagy egyszerűen csak kicselezik a szülőket. Én is olyan voltam, hogy elmentünk bulizni és hajnal 4-6 között már kijózanodva értem haza.
2018. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az jó, mert csak félrészegek, szóval nem vitték túlzásba. Érted hogy 1-2 év és felnőttnek számítanak? Szerinted mikor próbálják ki ezeket mikor már megallás nélkül dolgoznak és tanulnak egyszerre, vagy ha már gyerekeik vannak, esetleg békés nyugdíjaséveikben 80 éves koruk után? Mi bajod a 16-17 évesekkel? Vannak akik ilyenkor már magukat tartják el vagy a szüleiknek adnak haza, esetleg már egész gyerekkoruktól ők feleltek a kisebb testvéreikért, lehetnek éltanulók vagy akármi nem látszik meg rajtuk csak mert te pont akkor találkoztál velük mikor buli után hazafelé mentek. Téged nem engedtek el és nem is mentél. Rendben. Akkor az a normális?
2018. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!