Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek, hogy...

Ti is észrevettétek, hogy elvesztette a Facebook az eredeti funkcióját. Én ma már csak adás-vételre és eseményekre használom?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
én is arra használom, + a messenger miatt van csak.
2018. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van, épp ma nézegettem a facebookot, és mit látok? Belájkolt oldalaim hülyeségeit egyedül, semmi ismerős posztot. Senki nem rak már fel semmit, csak hirdetéseket, vagy legalábbbis régebben nagyrészt ismerőseim posztjait láttam, ma meg focis, meg sporthírek, vicces baromságok, csoportok dolgai, amiben bent vagyok, aztán ennyi.
2018. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaja, úgyhogy én bízom benne hogy majd hasonlóképpen fog járni az Instagram is...minden elmúlik egyszer.
2018. nov. 20. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:

van aki azt mondta nekem, hogy az intagram fog működni azt fogják használni....háát nem tudom nekem nincs instagramom, soha nem is töltöttem le, szerintem az alapból kuka, egy igazából divatszínház, és nincs sok funkciója egy gagyi sz**arnak tartom...


amit a legtöbb nő előszeretettel használ arra, hogy ő is modellként mutogassa magát.

2018. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!