Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lenne igény kutyás oktató...

Lenne igény kutyás oktató videókra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy olyan kaliberű youtube csatornát szeretnék indítani, ahol túra útvonalakat mutatok be, amiket a kutyámmal teszünk meg (vlog jelleggel), valamint oktató videókat is osztanék meg, ahol az alap engedelmességet és pár trükköt mutatok be és tanítok a nézőknek. Az egész nagyon barátságos hangulatú lenne, hiszen én is ilyen típus vagyok, semmi szigorú oktatóanyag nem lenne benne. (Korábban láttam pár kutyasulis videót, ahol azért elég keményen zajlott az oktatás, na én nem erre a jellegre gondolok:)...

2018. dec. 17. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Rossz a megközelítésed, mert ez nem az igényekről szól. Ha van motivációd, ötleted és kedved csinálni, akkor csináld. Nem azt kell nézni hogy vajon naponta megnézik-e ezren vagy csak összesen százan, mert lehet annak a pár tucat érdeklődőnek is mutatsz olyat amiből tanulhatnak vagy csak kikapcsolódhatnak rajta.


Ha magad miatt csinálod és saját hobbiként, akkor is megérné neked az élményt, ha nem nézi senki. Nyilván jól esik a népszerűség meg a nagy számok, de nem minden erről szól hogy már alapból azzal kell indulni hogy vajon kinek fog tetszeni és azon görcsölni hogy miért csak X nézi és nem X+1.

2018. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1-es! Tök igazad van, köszi, ment a zöld kéz:)
2018. dec. 17. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:

egyrészt igaza van az elsőnek, hogy nem azért és azt kell csinálni, ami másoknak tetszik, hanem azt, amit te szívesen csinálsz, mert így lehet hosszú távon jót és jól csinálni.

az persze sosem árt, ha kellő felkészültséggel és alapossággal csinálja az ember, hogy nagyobb esélye legyen a sikerre és a visszajelzések alapján továbbfejleszteni, alakítnai sem árt - vagy akár már eleve trendek ismeretében kitalálni a koncepciót.

viszont ehhez pláne nem így és ilyen helyen érdemes visszajelzéseket gyűjteni, mert az, hogy egy ilyen felételes módú kérdésre ki mit válaszol, az ég világon semmit nem árul el arról, hogy a gyakorlatban tényleg érdekelné-e őket, néznék-e, tetszene-e nekik.

ha engem megkérdezel, hogy kiket/miket néznék szívesen, felsorolnám az összes csatornát, amikre feliratkoztam és talán még olyanokat is, amikre fel sem iratkoztam. ha viszont megnéznéd a YouTube history-mat, jó eséllyel totál más videókat és pláne más súlyozással találnál, mint az elméleti listámon, mert nem (csak) a feliratkozások alapján nézek videókat, hanem csomószor keresések, ajánlások, stb. alapján nézek mindenfélét és csak sokadrangú, h mire vagyok feliratkozva, vagy épp mi van elmentve megnézendők közé.

a legtöbb ember teljesen mást feltételez és nyilatkozik a saját média (vagy bármi más) fogyasztási szokásairól, mint amit tényleg fogyaszt. pl. felnőtt filmeket soha senki sehol nem néz, legalábbis mindenki ezt mondja, mikor megkérdezik, közben meg az Internet javát ezek mozgatják.


szóval csináld, kísérletezz, fejleszd magad, ismerkedj a műfajjal, próbálj ki kisebb-nagyobb változtatásokat és tapasztald ki, hogy mi és mennyire működik.

2018. dec. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!