Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jönnek a buli hegyek meg...

Jönnek a buli hegyek meg fesztiválok és sajnos nem vagyok egy könnyen ellazulós típus. Mit csináljak hogy könnyebben elengedjem magam? Tudom ott van az alkohol de az nem megoldás minden esetre. Szeretném már igazán jól érezni magam egy buliban.20/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az alkohol pont megoldás minden estere. Szerinted miért nem?
2010. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem a pia igenis jó :D oké nem leszel lazább tőle természetedtől fogva, de legalább akkor igen :D vagy esetleg fű? az tényleg olyan drog amire nem szoksz rá sokadik használat után se. tapasztalat hidd el. tavaly nyáron folyton füveztem. (na jó, de 20-30 szor tuti) aztán meg jött a suli, és mivel én komolyan veszem, abbahagytam a bulizást :) de egyáltalán nem otak elvonási tüneteim vagy hasonló. csak a bulizás hiányzott egy kicsit.

16/L

2010. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj de a fűhöz csak gratulálni tudok 16 évesen. Okés hogy nem szoksz rá de attól függetlenül ku**ára nem menő dolog. Bocsi de erre nem tudok mást írni.
2010. jún. 28. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:
miért szerintem azért füveztem, mert menőnek gondoltam??hát gratu. leszarom, hogy mia menő. csak azért csináltam mert buli és tök jó.
2010. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!