Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan házi bulikba,...

Hol lehet olyan házi bulikba, vagy koleszos fősulis bulikba menni, mint amik az Amerikai pitében vannak?

Figyelt kérdés

Tudom nem vagyok sem főiskolás, sem egyetemista sem koleszos, de 26 éves életerős még bulizni vágyó srác vagyok, aki olyan igazi vad bulikra vágyik, mint pl amik az Amerikai pitében vannak. Sőrpingpong, vetkőző pókér, részegedj okosan stb. Ahol igazi belevaló fiatal dögös lányok vannak, akik szeretnek partizny meg élni, és nem csak ilyen megjátszos kislányok, akiknek csak a karaoki meg monopolis a házi buli. Meg unom az ilyen diszkókat is ahol csak összevissza rángatóznak az emberek, a csajok meg csak arra mennek, hogy lehuzzák a palikat koktélra, azt utána lelépnek...Sajnos nincsenek ilyen kapcsolataim, de szívesen elmennék ilyen fajta házi bulikba, ahol akár még csajt is fel lehet szedni. Szerintetek manapság léteznek még ilyen bulik? Akár kolezban vagy más közösségben? Ahol közvetlenek és nyitottak az új emberek megismerésére? Hol lehet ilyen bulira bejutni? Vannak netten ilyen csoportok? Aki tud légsszíves segítsen vagy adjon felvilágosítást, azt nagyon megköszönném! És előre is boldog új évet és kellemes szilvesztert kívánok!


A válaszokat előre is köszönöm szépen! :)


2018. dec. 29. 17:45
 1/1 anonim válasza:

Mindjárt jönnek vagy 40-en, és leírják, hogy ők hetente tartanak 2 ilyet!


Valójában túltolják a filmek, idióta drogos, alkeszek meg szűzK. kislányok vannak csak. Amelyik csaj meg bevállalós, azon vagy végig ment 6 pasi mire odaférnél, vagy már behányt/bevizelt a piától/cucctól.

2018. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!