Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Messengeren pontosan mikor...

A Messengeren pontosan mikor mutat "elérhetőnek" valakit?

Figyelt kérdés
Elég ha csak be van kapcsolva a nete? Vagy magában a Messengerben kell benne lennie és írogatni?
2019. jan. 2. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg akkor kellene elérhetőnek lenned, ha facebookozol vagy messengeren vagy. De nekem mikor rég vokt frissítve a messengerem akkor folyamatosan aktivnak mutatott. Frissitettem és akkor már jó lett.
2019. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát vannak olyanok,mikor random mutatja.. Pl elérhetőnek mutat nálam valakit de közben még csak fehér a karika ami azt jelenti,hogy a nete sincs bekapcsolva

Csak a barátok közül általában kevesen szoktak több percig zöldek lenni,egy csaj van aki egy nap elég sok ideig zöld szokott lenni és kíváncsi voltam,hogy mi van.. Ennyit írogat vagy mi. Vagy akkor lehet csak facebookon lóg?

2019. jan. 2. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Messenger szarakodik csak.
2019. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!