Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » E-ticket jegyet elég mobilon...

E-ticket jegyet elég mobilon bemutatni, v tényleg ki kell nyomtatni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 11:08
 1/1 anonim válasza:

www.jegymester.hu:



"Az e-jegyek használata



Nyomtatási tudnivalók


Ha olyan intézménybe vásárol jegyet, amely e-jegyet használ, akkor úgy kell készülnie, hogy a vásárlás végén a böngészőben megjelenő jegyét ki tudja nyomtatni. Lehetőleg jó minőségű lézernyomtatót használjon, mert a vonalkódolvasó csak a megfelelő minőségű vonalkódot tudja értelmezni.


Amennyiben nem rendelkezik jó minőségű nyomtatóval, az sem jelent problémát. Belépéskor a jegyvizsgáló a vonalkód alatt látható kódszámot is fel tudja használni (ha az olvasható), így a jegy ellenőrizhető, a jegy tulajdonosa beléphet. Ha sem a vonalkód, sem a kódszám nem ismerhető fel, akkor a jegy sajnos nem használható.


Ha az online vásárláskor nincs nyomtatója, akkor online vásárolt jegyét Ön később is kinyomtathatja, akár egy másik gépről. A weboldalon a Személyes adatok/Saját vásárlások menüpontot kiválasztva, majd saját azonosítóját és jelszavát megadva megnézheti korábbi vásárlásai listáját, és a jegyet is kinyomtathatja. Ugyanígy kell eljárni, ha az először nyomtatott jegye megsemmisült vagy elveszett."



Szóval ki kell nyomtatni :)


Vagy ha olyan a hely, akkor a helyszínen a kód alapján adnak papír alapú jegyet, de szerintem ez ritka, jobb, ha ki van nyomtatva. Ahol eddig voltam koncerten, vagy olyan eseményen, ahol neten kaptam a jegyet, mindig kinyomtattam és mindig el is kérték, a mobillal nem is foglalkoztak.

2019. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!