Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Várjátok vissza VKÁ vlogot...

Várjátok vissza VKÁ vlogot (Vinkovics Ádám youtube vlogos)?

Figyelt kérdés

nekem hiányzik már eléggé régenm elnűtn várjátok vissza?

csak ne mondjákto azt a szót amit nem szeret és jó lesz.

aztán jönnek a túravideók



2019. jan. 5. 14:53
1 2
 11/18 anonim válasza:

Kedves VKÁ!

Mindnyájan várjuk a visszatérésed, remek videókat és tartalmat állítottál elő a youtube nevű platformra. Én minden este vártam, mikor töltesz új videót, de mindhiába. Még nem tértél vissza, ez egy nagy hiba. Rengeteg rajongód van, és még annál is több. Hisz látod, mennyien veszik rád a fáradtságod, és töltik vissza a régi videóid. Annyian, hogy alig győzöd őket töröltetni. Bizony. Ezt nevezik rajongásnak. Ez amúgy nem kis idő és energia. Nem beszélve arról, hogy még Vinkics Mémgyár memeválogatások is születtek rólad, ami méginkább időigényes munka ilyen humoros videókat elkészíteni rólad. Hisz tudod, csak azt lehet kiparodizálni, aki valamiben jó, ha nem a legjobb. És te a vlogolásra és a live-olásra születtél. Legyél szíves, minél hamarabb térj vissza közénk.

2019. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nem kéne piszhálni és visszjöne..
2019. jan. 22. 17:41
 13/18 anonim válasza:
Senki nem piszkálja
2019. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ó Dehogynem többek között érkezik hamarosan megérkezik a mostmár 8 személyes hústál jó étvágyat hozzá nektek.😁😁
2019. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Micsoda véletlen, hogy a kérdés kiírója (aki ugyebár nem vká) pontosan olyan trágya helyesírással rendelkezik, mint maga vká. Szinte hihetetlen!
2019. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én nagyon kedveltem Vká videóit. Kár, hogy már nem jelentkezik. Szívesen nézném újra a jobbnál jobb videókat amiket feltölt. Remélem hamarosan visszatér.
2019. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Már 1 hónap eltelt a kérdés kiírása óta de azóta sem tértél vissza reméljük hogy megjött az eszed és véglegesen örökre befejezed a videózást.
2019. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Itt van gyerekek!!! Veszek is egy uj nike szettet az unneplesre
2019. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!