Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért nincs értelmesen lefordí...

Miért nincs értelmesen lefordítva a Nanatsu no Taizai manga? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
Naruto-kun.hu oldalán olvasom és ott a 179 chapter után egyből a 265 chapter jön ? Mégis miért ? Miért nincs lefordítva, esetleg valaki tudja ?

2019. jan. 17. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? :) Érdeklődj az fordítócsapattól, ők csinálták így.
2019. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen én is csodàlkoztam...
2019. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első nagy igazságot mondott. A fordítócsapatot kellene megkérdezned. (Lehet írni az oldalukra.)

Amúgy nekem van egy tippem. Szerintem fordították, aztán valamiért megunták vagy kiesett az emberük akármi... aztán kb. egy-két év múlva rendeződött a dolog vagy szimplán csak gondolták, hogy fordítják tovább. De, mivel jócskán le voltak maradva, inkább elkezdték fordítani az aktuális fejezeteket. Így tudják megint hetente fordítani, arra viszont nincs idejük, kedvük vagy akármi, hogy visszamenőleg is lefordítsák a fejezeteket. Ez az én tippem. Lehet később majd felrakják a hiányzókat, ha lesz idejük, kedvük, emberük stb. azokat is lefordítani.

Amúgy meg ajándék lónak ne nézd a fogát! Ezek ingyenes rajongói fordítások. Hobbiból csinálják az egészet, akár meg is tarthatnák maguknak az összes kész munkát. Ha soha egy fejezetet se raktak volna fel, azt se vethetné senki a szemükre. Ha nagyon a szíveden viseled a dolgot, kérdezd meg őket, hogy nem kell-e segítség nekik. Ha esetleg nem is tudsz angolul, akkor is hasznodat vehetik a szöveg beírásában.

2019. jan. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A naruto-kun.hu csapata jelenleg is folyamatosan pótolja a kimaradt fejezeteket! :) Hetente legalább 5-6 fejezet felkerül az oldalra a kimaradtak közül. Plusz természetesen az aktuális rész is. :)
2019. jan. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!