Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Snapchaten mitől függ hogy a...

Snapchaten mitől függ hogy a bitmojim mit csinál?

Figyelt kérdés
Szokatam már látni mindenfélét. Azt még megértem, hogy amikor azt mutatja hogy zenét hallgatok az azért van mert be van dugva a füles a telefonomba.vagy ha egy plázában vagy automatic szatyrokat rak a kezedbe, meg amikor suliban vagy könyveken ül a bitmoji. De pl amikor autóba ülnek, vagy esernyő van a kezükben (úgy hogy nem esik az eső) ma reggel 9 fele azt mutatta nekem hogy kávés bögre van a kezembe. Most pedig az történt, hogy egyik ismerősöm bitmojija napszemüvegben volt és az egyik lábát mintha egy nem létező falnak támasztotta volna, aztán hirtelen fejre állt és fejen állva mutatta 😂😂 enegm ez nagyon érdekelne, hogy mitől

2019. jan. 31. 18:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!