Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek tetszik a retro rádió...

Nektek tetszik a retro rádió reggeli műsora?

Figyelt kérdés

Az állandó ismétlések mint pl.60-as,70-es stb..évek gyakori említése,vagy kinek szóljon a taps jellegű bugyuta kérdésekkel szórakoztatják a hallgatóságot.

Happy Endre (felvett név) és Hudák Anita erőltetett műsorvezetése nagyon kiérzödik.


2019. febr. 15. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Meghallgatom, mert jobb mint bármelyik rádió adás.

Hallgasd akkor a Kossuth rádiót, ha ez nem tetszik.

2019. febr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen,itt is csak a bevétel számít,a tartalom mellékes.Valamint a retró a"leghallgatottabb " rádió és ezt nem csak ők állítják magukról.Hogy is van ez? Bár állítólag erről közvélemény kutatás is készült.

Hol vannak a valós adatok?

Itt van helye a régi közmondásnak,hogy "minden cigány a maga lovát dícséri".

2019. febr. 15. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem. egy rakás trágya az a műsor, bár az igaz, hogy nem tudnék mondani helyette semmilyen hallgatható rádióműsort.


Ezeket a borzalmas régi számokat is utálom, de főleg a két műsorvezető akaszt ki: Happy Endre inkább idétlen, mint vicces, az az Anita meg egy unalmas, sótlan műsorvezető.


De hát ez van, sajna nem (csak) én döntöm el, mit hallgassunk az irodában, amióta megszűnt a Music Fm, egész délelőtt a retro megy.

2019. febr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 szerintem is így van.

Meg lehet figyelni,hogy egyes magyar számokat elég sűrün játszanak,szinte napi rendszerességgel.

Vajon miért.....?

2019. febr. 18. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ez a magyar rádiók "betegsége". A music fm-en félévig képesek voltak ugyanazt a 10 aktuális slágert lejátszani, a Retrón meg minden nap Demjén, Szikora, Omega van.
2019. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nektek is, Kérdező, ott van az irodában a számítógép, gondolom net is van, miért nem onnan nyomatják nálatok a zenéket, ott aztán lehet válogatni, vagy azt nem lehet?

Az én munkahelyemen sajna a raktárrészben nincs számítógép, így a Retró rádió szól egész nap, mert egy kolléganőm szereti. Mi többiek kevésbé, de kit érdekel...Hál'Isten nem hallom folyamatosan, mivel többféle feladatom van itt is vagyok-ott is vagyok.

Szeretem a régebbi számokat is,félreértés ne essék, de jó pár, ami itt megy nem az én ízlésem, pláne nem ennyiszer. Az óránként leadott LGT daloktól meg már herótom van / mintha más magyar rockbanda nem lett volna, csak ez a túlértékelt xar /.

A reggeli műsor meg nem egy nagy szám, ennél még Bocskor-Boros Boomerangja is szórakoztatóbb volt, sőt, Balázsék is.

Most összeállított a Retró egy 1001 dalos listát a kívánságokból, "amit a rádióhallgatók kértek". Aha. Nem tudom, hogy ment ez a "szavazás". Kíváncsi lennék, ha teszem David Bowie-tól a Life On Mars-ot vagy a Madness-től az Our House-t kértem volna, mi lett volna a reakciójuk...ezeket sztem nem is ismerik, a sort folytathatnám...De verik magukat, mekkora a dalrepertoárjuk.

Persze Rock FM-et, azt kicsinálta a másik régizenés adó, a Sláger / mert 1 ilyen nem elég, hiába, Magyarország szeret a múltban élni, amúgy is /. Az legalább hallgatható volt.

A Petőfi is az igénytelenségbe süllyedt, közszolgálati rádióként egy ócska kereskedelmi szintjén áll.

Summa summárum, a magyar rádiózás olyan ócska lett mint még soha, az "átkosban" is jobb volt mint manapság.

Nem is hallgatok már önszántamból rádiót. ott az internet, a Youtube.

2019. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
64%
Nem tetszik, mert a pesti műsorvezetők osztják benne az észt, és ettől a falra mászok.
2020. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es,valóban így van,a két reggeli műsorvezető szánalmas poénjai őket tükrözik.

Persze jó így nekik nap mint nap csontig lerágott számokkal "az Önök nagy kedvencei"szóhasználattal zsíros fizetésért röhögcsélni.

Ezt miért nem veszik észre azok akik felelősek egy rádióműsor tartalmáért és szinvonaláért?

Nyugaton ezekért,már rég kirúgták volna mindkettőt.

2020. júl. 8. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!