Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen oldalakat érdemes...

Milyen oldalakat érdemes csinálni egy Bullet Journal-be?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta, hogy elkezdek egy Bullet Journal de nem tudom milyen oldalakat készítsek bele. Tudnátok segîteni?

2019. febr. 22. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá Pinteresten. Rengeteg ötlet van ott, jobbnál-jobbak. ^^
2019. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jelenleg amik vannak az alapokon túl:

- "year in pixels"

- éves célok (5 kategória, pl munka, kapcsolat, stb, azokban 5-5 konkrét cél, mindegyikhez egy szimbólum, amit ki tudok színezni, ha sikerült elérni)

- szülinapok/névnapok (családtagok, barátok)

- "year in pixels" mintára készült kiadás-tracker, egy-egy színű rublika x kiadást jelent az adott napon, így látom, hogy mikor mennyit költöttem

- takarítós tracker - hónapos táblázat, pl ágyneműt havi kétszer mosok, annak van havi 2 rublika, ha kész, akkor kiszínezem - ha azt akarom, hogy szép színes legyen, akkor kénytelen vagyok rendesen takarítani :D

- wishlist

- Könyvek, amiket olvastam (itt nem csinálok olyan listát, hogy miket akarok majd olvasni, moly.hu-n van ilyen listám, 300+ könyv van rajta, le nem írom :'D )

- Filmek, amiket meg szeretnék nézni

- Sorozatok, amiket meg szeretnék nézni

- Megtakarítás tracker (szintén "színezd be a kockát" alapú) + megtakarítás és tartozás grafikon

- Hosszúhétvégék és ledolgozós szombatok az évben

- Szabadság tracker, hogy tudjam, hány nap szabim van még

Aztán jönnek szép sorban a hónapok, bennük havi-heti tervező, egy oldal habit tracker és dupla oldal részletes kiadás-tracker, dátummal, tételek megnevezésével, hó végén ide kerül egy pénzügyi összesítés, ha van kedvem, rajzolok diagramokat, stb, csomót segít spórolni.

- A legutolsó oldalon van egy kis jegyzet, hogy mi működött, mi nem, mi kellene még esetleg.

2019. febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!