Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valószínűleg melyik Rádióban...

Valószínűleg melyik Rádióban fog hamarosan feltűnni Bochkor Gábor?

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 23:10
 1/7 anonim válasza:
70%
Retro, vagy Best FM.
2019. máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1

Fogalmam sincs, mire alapozod ezt.

A Retróban megvan egy képzett csapat a reggeli műsorra.

A Best meg mégcsak most indult...

Illetve még valami: mind a két rádió tudtommal ellenkezik a Music Fm felfogásával, márcsak ezért sem gondolnám.

2019. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

#2


A következő tényekre alapozom:

1. Bochkor februárban, amikor Balázsékkal összekapcsolódtak, azt mondta, hogy 2 rádió kereste meg, amelyek közül az egyik már létező, a másik hamarosan indul.

2. A Retro már létezik, és országos, a Best FM még csak helyenként van jelen, de országos hálózatot terveznek építeni, helyi rádiók pedig nem játszanak ebben a helyzetben.

3. István Dani a Manna FM-en folytatja, így az Öndító fennmaradásra már aligha van esély.

4. Boros Lajos úgy nyilatkozott pár hete, hogy szívesen rádiózna újra együtt Bochkorral.


Vélemény: a Retro reggeli műsora harmat gyenge, ami pedig a Music FM-el való ellenkezést illeti, pénz beszél... Nem akarom Bochit bántani, a Bumeráng a hazai rádiózás talán legnagyobb sikertörténete volt, de kötve hiszem, hogy az “ellenkező vélemény” ne lenne “leküzdhető”. Ráadásul a Music FM az utolsó hónapokban visszakerült a Kormány környezetébe, a leépítése tudatos, “házon belüli” folyamat volt.


Spekuláció: minden tényt, és véleményt egybe véve nem tartom kizártnak, hogy nemcsak Bochi fog visszatérni, hanem maga a Bumeráng is, többé kevésbé a régi csapattal. Ez a Retron mutatna a legjobban, elvégre a Retro az “új Sláger”, de a Best FM-en is nagyot ütne. A Rádió 1 és a többi országos rádió értelemszerűen kizárt.

2019. jún. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, én megvoltam győződve sokáig, hogy István Dani után Bochkort is szerződtetni fogja a Manna FM, de így átgondolva valószínűleg nem volt rá pénze a rádiónak, de biztos vagyok benne, hogy leültek tárgyalni. Nagy esély volt rá valóban, hogy a Retrónál fog kikötni, hiszen (ha jól tudom) a Rádió 1 tulajdonában van, szóval van pénz dögivel alapon szerződtették majdnem az Önindító csapatot. Bochi asszem az első adásban el is mondta, hogy felkereste István Danit, aki viszont nemet mondott, valószínűleg elég komoly szerződése van a Manna FM-el, amit nem akart "felrúgni". Én összeségében örülök neki, hogy nagyjából sikerült az Önindítós csapatot megtartania. Ami Lovász Lacit illeti (Bochi jelenlegi műsorvezetőtársa), eddig nem ismertem, de nem tűnik rossz arcnak, viszont eddig a két adás alatt sokszor "egymásnak estek" és sokáig vitatkoztak, szóval lehet, hogy nem sokáig lesz így, ha ennyire nem passzol a két műsorvezető. Persze lehetnek ellenkező vélemények, de a két adás alatt eléggé sok vita volt szerintem, de ne legyen igazam.
2020. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Retron lesz bennfentes vok
2020. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: TIBIBÁCSI??
2021. márc. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bumerang
2021. márc. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!