Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki látta már a Gyakori kérdése...

Ki látta már a Gyakori kérdések nevezetű színdarabot? Mik róla a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 07:14
 1/8 Diszkosferenc válasza:
Nagyon vicces. Meg rappelnek is. A végét nem nagyon értettem
2020. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cukorborsófenyő válasza:
Idéznek erről az oldalról nagyon sok mindent, amin rengeteget röhögtem. A szereplők több karaktert is játszanak, és nagyon jól áll nekik. Sok kis történetszál van, amik valamennyire összeállnak a végére, amúgy egy dinnyetermesztő falu mindennapjait mutatja be. Soksor tényleg sírtam a röhögéstől, közben elgondolkodtató is. Legnagyobb, amikor vérfarkas a kissrác! :D :D
2020. jan. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szívesen elmennék Dinnyéskeresztesre csajozni, ha létezne, és, ha ilyenek a nők😃
2020. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Jó volt, a kedvencem az a fazon, aki áramot vezet a kerítésbe, mert lopják a dinnyéjét. Meg az, aki azt mondja, hogy "Legyen tánc, meg buli, meg focimeccsek, meg legyen már végre jó az áltagembernek is!" De viccen kívül olyan kérdések vannak benne, amiken én is megkérdeznék.
2020. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Huncutlany91 válasza:

Ezmiez a darab? Még nem hallottam róla!

Ti mit főztök ma? Én sárgaborsó főzeléket, itt a recept, hátha érdekel valakit!Én sok tejföllel szeretem!

[link]

2020. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kétszer is láttam! :) Szívem csücske a darab :)
2020. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hát ez egy szuper darab! pörgős, röhögős korrajz. tök jók a színészek! ajánlom. márc.8-án is játsszák.
2020. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kiváló darab!

Szórakoztató, elgondolkodtató, egyik szemem sír, a másik nevet, hogy tényleg ilyenek vagyunk?! Remek fiatal színészek, nagyszerű rendezés, és a kiválasztott kérdésekhez írt történetek is zseniálisak. Minden előadáson ott vagyok! Nem tudok betelni vele!

NÉZD MEG AZ ELŐADÁST, HÁTHA RÁTALÁLSZ SAJÁT KÉRDÉSEDRE!!!

Elmondhatod majd, hogy színpadra vittek egy téged foglalkoztató gondolatot, amit azért nem sok ember mondhat el magáról:)

2020. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!