Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vlogolni motiváció miatt?

Vlogolni motiváció miatt?

Figyelt kérdés

Szóval azt találtam ki,vagyis nekem beválik,(1x próbáltam) hogy az egész napomat levlogolom és pl elmondom hogy mit kell aznap tanulni, az egyetemen amikor nem látja más levlogolni pár dolgot, mit tanultam aznap pl.

De nem tenném fel youtube-ra(nem vagyok az a típis),csak magamnak otthon magnézni néha.. Ez engem motivál a tanulásra, mindenre,

Nagyon gáz?

19L



2019. márc. 17. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Csináld, ha úgy érzed. 10 év munka után biztos jópofa lesz visszanézni, hogy honnan indultál és most hol vagy. :)
2019. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

dehogy gáz! mindenképpen hasznos.


főleg, ha működik és motivál is téged. mindenképp hasznos valamilyen formában összegezni, kiértékelni a napodat, annak történéseit, különösen motiváló tud lenni, ha a pozitívumokra koncentrálsz, azokat emeled ki és nyomatékosítod magadban. hogy ezt videós formában teszed, prózában leírod, versbe szeded, vagy csak listákat csinálsz, az már rajtad múlik.

a videónak előnye, hogy közben gyakorlod a nyilvános szereplést, kamerába beszélést, sőt jobb esetben még a filmezést, szerkesztést is. akár arra is jó gyakorlás lehet, hogy később elkezdj nyilvánosan is vlogolni, vagy másmilyen videókat készteni is, de ha csak a magad kedvére csinálod és soha nem publikálod, annak is ugyanúgy meg van a létjogosultsága.

2019. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és működik az ilyen motiváció nálad?
2019. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!