Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen márkájú gördeszkát...

Milyen márkájú gördeszkát vegyek? Blind vagy Dark star jó márka? Melyik a jobb? És hol vegyem? Esetleg Garage store?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 18:22
 1/4 te te te ***** válasza:

Hat en mind a kettot utalom. Kezdo szarok, de legalabb olcsok. En, hanar nagyon le fognak hurrogni de a globe deszkat ajanlanam fullosba. 20-30ba tudsz venni globe deszkat, kezdesnek tokeles, es nagyon jo fuggoje van. Pl azt hiszem westendben a garagebstoreba tudsz venni. Aztan ha nem jon be nem dobtal ki 20at dark starra. Bar a kereket, a pogit meg a csapagyat erdemes kicserelni.


Visszaterve, inkabb blind, de te erzed melyik.

2019. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az almost?
2019. jún. 15. 16:21
 3/4 te te te ***** válasza:
Hat almost-ot (egyben egy deszkat) szerintem csak webshopbol tudsz rendelni. Igazabol az is egyrsngu, alap marka. Almost-bol csak lapom volt. Megszenvedte, szaraz volt. Szoval arrol nem nagyon tudok velemenyt mondani, allitolag jo marka, de egyenragu az elementtel meg az iylenekkel. Ez mar emberfuggo hogy melyio kinek, de megsugom hogy az alapmarkak kb ugyanolyanok-ugyan az a fa, ugyan ugy es ott gyartjak, hasonlo minoseg. De mondom, ha kezdo vagy, vegye egybe egy olcsobb dezskat, aztan ha bejon rakdd ossze. Nekem lapba element adta, aztan fuggobe es csapagyba independentet szerettem, kereknek minilogo, csapagynak meg mind1 de a minilogot szerettem.
2019. júl. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 te te te ***** válasza:
De ha reszletesebben kene tanacs nyugodtan irj privibe.
2019. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!