Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rendeljek erről az instagtam...

Rendeljek erről az instagtam oldalról? @dreamsales_official

Figyelt kérdés

Amit tudnotok kell: Replika termékeket árulnak

2 - 3 hét a szállítás (elméletileg)

Nincs előre utalás, kizárólag utánvét vagy személyes átvétel Budapesten (Westend)

Az oldalon látható a vevők rendelései képekkel (de ilyet bárki tud csinálni ugyebár)

Linket sajnos nem tudom hogyan kell betenni ide, új vagyok még.😅

Remélem kapok érdemleges válszokat még 2 héten belül, előre is köszönöm őket! @dreamsales_official



2019. márc. 22. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Replika = hamisitvany. Nincs ennel gazabb, amikor ugy akarsz (szerinted) 'valakinek' latszani, hogy kozben nagyon nem vagy az.


Egyebkent sima dropshipper, megrendeli kinabol aliexpressen gombokert, rateszi a maga kis hasznat, amint gond van, felszivodik es letilt.

2019. márc. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen közösségi oldalas "shop" lehúzás. Semmi mást nem csinálnak, csak helyetted megrendelik Kínából (ezt te is meg tudod tenni), és ráteszik a saját hasznukat. 2-3 hét ma már nem igazán állja meg a helyét, annyian és annyi mindent rendelnek, hogy 4-6 hét inkább az átlag.
2019. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!