Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok különleges hobbikat?

Mondanátok különleges hobbikat?

Figyelt kérdés
16/F vagyok és valami érdekes, egyedit szeretnék űzni hobbiként. Nagyon szépen kérem a válaszolókat hogy NE ABSZURD MEGFIZETHETETLEN BAROMSÁG legyen...
2010. júl. 3. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
sziklamászás, vitorlázórepülés
2010. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezek nem túl pénztárca kímélőek.
2010. júl. 3. 23:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Modellezés? Én nagyon szeretnék, bár ehhez is azért erre is kell rászánni pénzt. De olyan jó dolgokat lehet kapni a boltban, hajókat, meg repülőket, meg autókat. *-* :D

Aztán játszhatnál valamilyen hangszeren is akár, amin nem sokan. :)

Vagy gyűjthetsz valami személyes vonatkozású dolgot, vagy egy nagy kedvencedről dolgokat.

2010. júl. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a sziklamászás nem drága, ha Mo-on mászol. El kell végezni egy tanfolyamot, az kerül valamennyibe, és utána felszerelést kölcsönözhetsz is mindenféle szakosztályokban, és gyakorlatilag csak az utiköltséget kell fizetni.

Én sajnos már nem űzöm, de azért szerettem, mert egy elég tiszta dolog. Szépen kimész haverokkal autóval, kis gyaloglás, mászás, haza :) Ha meg esne.. olyankor úgysincs mászás.

De mekkora összegben godolkozol?

2010. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudok túl sokat rászánni, de nem is az a lényeg, csak hogy különleges legyen, ritkaságnak számítson.
2010. júl. 4. 20:07
 6/6 anonim válasza:
karate :), már 1éve járok, és tök jó
2011. dec. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!