Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismeritek ezt a mesét?

Ismeritek ezt a mesét?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszem a cartoon networkon ment ez a mese, amiben szörnyek voltak. Olyan 5 éve talán, valami olyasmiről szólt, hogy egy fiú látta őket és mikor az embereknél voltak ezek a szörnyek, akkor bajt okoztak. De volt egy szörny suli is, ahol egy híd volt es alatta sárgás - zöld víz volt, ahol ilyen polip féle szörny volt. Sehol sem találom, így gondoltam hátha valaki felismeri. Lehet betiltottak, vagy nem tudom mi miatt nincsen meg, de egy jó ideje keresem.

Vámpír, múmia, verfarkas is volt benne, ja meg ilyen kis kölyök méretűek voltak a szereplők.

Előre is köszönöm a segítséget, próbáltam érthetően leírni. 😁



2019. ápr. 6. 21:41
 1/4 anonim válasza:
100%
fhhuuu ismeros...de nem jut eszembe
2019. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Casper's Scare School.
2019. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Boomeramgon ment, a magyar címe Casper az ijesztő iskolában, az előző is jól tudta, csak az eredeti címmel írta, de asszem ez volt magyarul.
2019. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ooohhh nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek! ❤️
2019. ápr. 12. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!