Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi ennek a fanficnek a neve?

Mi ennek a fanficnek a neve?

Figyelt kérdés
Már rég olvastam így nem biztos, H pontosan idézem fel. Naruto Ff. Arról szól, hogy egy osztály kirándulni megy Obitoval(tanár), és az egyik diák kitalálja, hogy segedtanarnak Madarat hívja el. Van benne valami várkastély ami az erdőben üldözi őket(?) A főszereplő csaj eltunik az erdőben, Obitoval a keresésére indul, megtalálja, de legyengült. A lány felajánlja a vérét obitonak (aki vámpír (?)). Ugyanígy madara is(?)

2019. ápr. 10. 23:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, autocorrect. Szóval egy vérfarkas (?) üldözi őket vagy egy sima farkas.
2019. ápr. 10. 23:19
 2/3 anonim ***** válasza:

Két kérdés.

1 Arra emlékszel melyik oldal olvastad? Fanfiction.net, archiveofourown.org, wattpad vagy esetleg egy külön oldalon?


2 A lány egy oc karakter vagy egy olyan aki a sorozatban is benne van?

2019. ápr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
OC karakter volt. Nem vennék rá mérget melyik oldalon. (Talán merengő,... Nem tudom) Viszont tuti, H nem Wattyn olvastam
2019. ápr. 11. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!