Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az ilyen jelmezeket készíttetn...

Az ilyen jelmezeket készíttetni vagy lehet venni? Ha venni lehet akkor hol!

Figyelt kérdés

Egyszer felléptem egy cosplayen ahol kaptam egyet de szerintem sok emberen volt már és úgy gondoltam hogy beszereznék egy sajátot és elmennék még arra a rendezvényre még párszor.

[link] ezekhez hasonlót kaptam.



2019. ápr. 23. 16:34
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

Vagy ilyen ő honnan szerezhette be? Az övé is nagyon tetszik csak nem ebben a formában több formában is felvan nálla tűntetve ez a róka jelmez külömböző jelmezre felvehető kiegészítőkkel azt hiszem

2019. ápr. 23. 16:38
 2/3 anonim ***** válasza:
általában a fursuitokat vagy maga csinálja az ember, vagy csináltatja valakivel (mivel személyre szabott mindegyik). furry csoportokban kérdezz szerintem körbe, hogy ki vállal készítést, vagy ha magad akarsz belevágni akkor az Alkimista Laboratórium nekem pl sokat segített ötletelésben (csak a végén nem jutottam sehova, mert nem olcsó dolog, ha magad csinálod - ez az olcsóbb opció - akkor olyan 50-70ezerrel kell számolni alsó hangon).
2019. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod elértem azt a személyt instagrammon aki a jelmezt horja a második linken ő sokat segített csináltatta Winfoxal
2019. ápr. 25. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!