Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mintha minden valamirevaló...

Mintha minden valamirevaló író lelépett volna wattpadról (ről) 2017 táján, miért?

Figyelt kérdés
Mi történt, hova mentetek, hol publikáltok most? Tudom, hogy az a kifogás, hogy a wattpad gagyi nyáltenger, de pont attól válik azzá, hogy ti elmentek :'(

2019. ápr. 25. 05:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
A wattpad enélkül is gagyi nyáltenger, ez nem kifogás, hanem tény. Ezért menekülnek a valamirevaló írók abból a hulladéktengerből. Ha normális olvasnivalót akarsz, menj a merengőre, vagy a polcra.
2019. ápr. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ugy ertettem, hogy ha a jo irok nem hagynak ott a wattpadot, hanem kitartoan oda publikalnanak es ott epitenek a kozosseget, azzal maris emelnenek az oldal szinvonalan. de ugy tunik, mar "ciki" oda posztolni. kar erte, mert sokkal kezelhetobb feluletnek tunik, es sokkal kellemesebb kinezetre, mint pl a merengo.
2019. ápr. 26. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezelhető? Ne viccelj.... Túl nagy, túl zagyva, nem is értem, miért kellne itt kínlódni az íróknak mikor vannak rendezett, messze jobb oldalak? A merengő messze jobb ebből a szempontból is. Csak sokan nem szeretik, mert van adminrendszer, és nem tudnak minden szemetet feltölteni.
2019. ápr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
A kellemes felület meg ízlés kérdése. Nekem a merengő, meg a polc a kellemes, a wattpad meg taszító.
2019. ápr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

,,ugy ertettem, hogy ha a jo irok nem hagynak ott a wattpadot, hanem kitartoan oda publikalnanak es ott epitenek a kozosseget, azzal maris emelnenek az oldal szinvonalan"


Nincsenek olyan sokan, így csak egy kisebb részét emelnék. Egy annyira kisebbet, hogy nem éri meg oda menni. Sokkal vonzóbb számukra egy olyan hely, ahol már eleve magasabb szintű hobbiírók gyülekeznek. Tőlük lehet tanulni, kapsz rendes kritikát, tudsz egy jót beszélgetni a történetről, a fandomról, mert értelmes emberek járnak oda. Plusz nem kell órákig keresgélned, hogy találj egy jó történetet, ami kitudja kapcsolni az agyadat nap végén.


Plusz a jó írók között is van válogatni való, mert nem tetszhet mindenki stílusa. De inkább válogatunk 10 jó történet között, mint 100 színvonal alatti között.


Én örülök amúgy, hogy van ez a Wattpad. Csúnyát mondok: azért örülök, mert van egy hely, ahová az írói vénával nem rendelkezők összegyűlnek örülni egymásnak, a normális weboldalakat pedig békén hagyják.

2019. ápr. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Még mindig vannak jó hobbi írók a wattpadon...
2019. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rosszuk teszik hogy nem menekülnek ha az oldal ne lesz rendbe szedve és törölve a sok hulladék "történet".
2019. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem mindegyikük ment el. Pl : No_kidness vagy Kollarbetti is jó író.
2019. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ők jók: [link] , [link] , [link] ,

Valamint néhány aki még fejlődésre szorul, de egész érdekes dolgokat ír:

[link] ,

[link] ,

[link]


De ezek csak példák.

2019. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

# 5 jogos, így már értem. Sajnos igaz, hogy wattpadon az ember többnyire nem várhat tartalmas kritikát...

# 8-9 köszönöm az ajánlott írókat is, belenézek a történeteikbe.

2019. ápr. 28. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!