Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az amerikai filmekben miért...

Az amerikai filmekben miért isznak mindig, minden reggel narancslevet?

Figyelt kérdés
És egyébként, hogyhogy nem fosnak be tőle??

2019. ápr. 29. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, azért, mert a kávézást rossz dolognak vélték reggel az emberek. Régebben vagy kávéval (egészségtelenül) vagy gyümölcslével (egészségesen) kezték a napot az emberek Amerikában, ezért a filmekbe is bekerült.
2019. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Valamivel ismét többet tudok legalább.
2019. ápr. 29. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
persze rohadt egészségtelen azt tegyük hozzá hisz tele van cukorral, ami hízlal plusz ha előtte mostak fogazatot
2019. ápr. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos, reggel kell azért a szervezetnek a cukor, az energia ami beindítsa a napot. Ezért szerintem ha reggel isszák, nem hizlal. Mondjuk amúgy is esznek még mogyoróvajas kenyeret meg bacon-t, meg tükörtojást. Meg még nem tudom miket. És ezekbe sokkal több a kalória, mint mikor én vagy mi megiszunk egy jó erős kávét. Egyébként amit én csak annyira cukrozok meg, hogy iható legyen.
2019. ápr. 30. 11:43
 5/5 anonim válasza:
Egy erős fekete kávé is jól megmozgat, azt azért isszák az olaszok reggel pl. Aztán minden wc után a kötelező zuhany :D
2019. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!