Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Legjobb magyar podcastok?

Legjobb magyar podcastok?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem ajánlani jó, szórakoztató podcastokat, amik esetleg spotifyon is fellelhetőek? Szertár, Kibeszélő, Kultrovat, Balázsék... Ezeket ismerem, de valahogy egyik se fogott meg igazán. Ti ismertek valami jót? 16/l

#utazás #fülhallgató #magyar #fiatal #hallgatás #podcast #unaloműzés #zene unalom #magyarpodcast #podcastok szórakozás
2019. máj. 4. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Cringebait Podcast, Szürreality Prodcast
2019. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Filmbarátokat szoktam hallgatni.
2019. máj. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan nem igazán hallgatok ami mostanában is aktív, de a Podkeddet mindenképpen tudom ajánlani. Rendkívül vicces jelenetek vannak benne, és szórakoztató volt :)

YouTube-on van fent, Covery csatornáján.

2019. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tudom ajánlani neked aSzóÖsszehoz podcastet, igaz nem elsősorban a szórakoztatás a célja, de nagyon sok magyart megszólaltat a világ minden tájáról... :)
2019. dec. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
The VR Happy hour, Trió podcast, Kék Óceán podcast, Cringebait.. stb :) attól függ milyen témák érdekelnek.
2020. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!