Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az miért jó a Retro Rádiónak,...

Az miért jó a Retro Rádiónak, hogy már kB 1 éve minden héten bemondják, hogy mérik a hallgatottságot?

Figyelt kérdés

Szóval hogy "Ezen a héten mérik a Retro Rádió hallgatottságát, és ha felhívják Önt, kérjük mondja, hogy a Retro Rádiót hallgatja"...


Kb 1 éve ez a duma, soha életemben nem hívott még engem senki ezügyben 😃


2019. máj. 10. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Más adókon is mondják, engem se hívott még senki.
2019. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden héten biztosan nem mondják be, viszont vannak időszakok, amikor mérik a rádiók hallgatottságát. Ennek az egyik módja az, hogy felhívnak random telefonszámokat és megkérdezik, hogy mikor milyen rádiót hallgatott. Ugyanígy reklámozza ezt pl. a Rádió 1 is.
2019. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves 2!

Minden héten BIZTOSAN bemondják, sőt minden nap, ha így jobban tetszik :)

A válaszra én is kíváncsi vagyok.

2019. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3: Mint írtam, vannak időszakok amikor mérik a hallgatottságot, akkor nyomják ezt a rádiók. Igen, ilyenkor naponta többször is. A Retro egyébként azért is adja sűrűbben ezt a felhívást, mert eléggé gyengén teljesít hallgatottság terén.
2019. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!