Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha szeretnél menni a nyári...

Ha szeretnél menni a nyári MondoConra, de nem tudsz, miért nem?

Figyelt kérdés

A távolság miatt? Vagy anyagi okok miatt? Esetleg nincs egy barátod sem?

Kit mi tart vissza?


Kort, nemet és megyét is írhattok. ^^



2019. máj. 23. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Távolság sajnos, na meg azért nem is olcsó mulatság utazással, mindennel együtt - 19/L, Hajdú-Bihar megye
2019. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
75%

A barátaim közül sajnos egyik sem animés, így pedig még ha miattam el is jönnének, nem akarom őket elrángatni.

Gondolkoztam azon, hogy elmegyek egyedül (amúgy még egyszer sem voltam, úgyhogy nagyon szeretném kipróbálni milyen), de tudom, hogy úgy nem élvezném annyira. Mármint a programok biztos tetszenének, de társaság nélkül nem lenne az igazi. Szívesen összebarátkoznék ott más animésekkel, de félek hogy ők már a saját baráti körükkel mennek majd oda, és amúgy sem vagyok egy kezdeményező típus.

Az anyagiak és a távolság nem jelentene gondot.

2019. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még fiatal vagyok és nem engednek el, +nincsenek barátaim. (Két embert leszámítva, de az egyik nem animés, a másik pedig párezer kilóméterre él innen)

Távolság nem jelentene gondot, budapesti vagyok, valamint az anyagiakat is tudnám fedezni, másra amúgy se költök.

2019. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Amúgy lány vagyok.
2019. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs tarsasag, budapesti srac vagyok am
2019. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
másfél évig jártam conra úgyhogy nem kifejezetten vagyok anime fan sőt tulajdonképpen egyáltalán nem nézek animéket csak láttam párat, a baráti társaságom végett kerültem fel conra, nem nagy durranás a programok nullák vannak de nem túl érdekesek, és tele van az egész rendezvény olyan árusokkal akik wishről megrendelhető 200 ft-os sz@r*kat árulnak 4-5 ezer forintért a kaja ugyan az mint más rendezvényeken qrv@ drága de lehet be vinni saját cuccokat szóval ennyiből jó. meg bárkivel összetudsz szinte haverkodni a rendezvényen sokkal jobban nyitnak a barátság kötésre mint amugy bár azt is meg kell jegyezni hogy a ,,rossz emberek'' is tudják ez szvl mint bárhova máshova ide sem ajánlott egyedül elmenni főleg ha egy törékeny gyenge naiv 14 éves lány vagy. ez a rendezvény semmivel nem több mintha csak kimennél sétálni a haverokkal egyet a belvárosban annyi hogy sok szokatlan jelmezes emberkével vagy konkrétan össze zárva egy nagyon nagy parkban. egyébként rengeteg olyan ember van ott aki egy darab animét nem látott csak tudta hogy van ez a rendezvény és a közelben lakik vagy baráti társaság véget kavarodott oda... amugy tényleg jó buli, egy átlagos hétvégei lazulás a barátokkal egy jelmezes környezetben. van aki real lifeos tinderként kezeli az egészet... szóval csak okosan ;)
2019. jún. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!